BUGÜN HİZMETTE

Videoyu Aç BUGÜN HİZMETTE
A
a

Büyükşehir Belediyesi yapımı tamamlanan Şehir Hastanesi tramvay hattını hizmete açıyor. Emek Mahallesi’nden Şehir Hastanesi’ne uzanan yeni hat, yakında Sultandere ve 75. Yıl Mahallesine bağlanacak.


3 kilometrelik bir hat olan Emek-Şehir Hastanesi hattı, bugün saat 14.00’te Açelya Durağı’nda gerçekleştirilecek tören ile hizmete başlayacak. 06.00 ile 23.50 arasında 10 dakikada bir hizmet verecek hat, Şehir Hastanesi-Emek-Çarşı-Opera arasında işleyecek. Şehir Hastanesi’nin giriş kapılarının birbirine uzak olması sebebiyle vatandaşlara kolaylık sağlamak için Şehir Hastanesi tramvay durağından her 7 dakikada bir otobüslerle hastanenin 3 farklı giriş noktasına ücretsiz ring seferi yapılacak. Şehir Hastanesi-Sultandere-75. Yıl Mahallesi hattının da en kısa sürede hizmet vermeye başlayacağını ifade eden Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, bu hattın da açılmasıyla birlikte 75. Yıl Mahallesi Osmangazi Üniversitesi arasında da seferlerin başlayacağını belirtti. Emek Açelya Durağı’nda gerçekleştirilecek açılış törenine katılmak isteyen vatandaşlar için bugün saat 12.00 itibariyle Alaaddin Parkı’ndan ücretsiz ulaşım desteği sağlanacak. HM
 
1000
icon
Tayfur 9 Mart 2019 23:22

Bugün mü süper gazetecilik diye buna denir galiba. Haber 9 Mart saat 19:43 te yayınlamış. Bunlar son çırpınışlar. Değişimin ayak sesleri.

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi