Bursa’Da Afyonkarahisar Rüzgarı Esiyor

Videoyu Aç Bursa’Da Afyonkarahisar Rüzgarı Esiyor
A
a

Afyonkarahisar Belediyesi Kültür Ve Sosyal İşler Müdürlüğü Bursa İl Dernekleri Federasyonu (Bildef) Tarafından Bu Yıl 4'Üncüsü Düzenlenen Bursa Anadolu Günleri Fuarı’Na Katıldı.

Afyonkarahisar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Bursa İl Dernekleri Federasyonu (BİLDEF) tarafından bu yıl 4’üncüsü düzenlenen Bursa Anadolu Günleri Fuarı’na katıldı.
25-28 Eylül tarihleri arasında Merinos AKKM Fuar Alanı’nda düzenlenen fuarda Afyonkarahisar Belediyesi’nin tanıtım standı da yer aldı. Bursa protokolünün yanı sıra fuara katılan illerin valileri, belediye başkanları ve temsilcilerinin büyük ilgi gösterdiği standa ilimizin tarihi, kültürü, doğal güzellikleri ve turizmi en güzel şekilde tanıtılıyor. Yöresel ikramlarında yapıldığı standa misafirlere tanıtım broşürleri dağıtılıyor.
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, bu tür tanıtım faaliyetleri ile ekonomik anlamda şehrimize katkı sağlamayı hedeflediklerini söyleyerek “Afyonkarahisar tarihi, kültür ve doğal güzellikleri ile ülke turizminde önemli bir yere sahiptir” dedi.
Kaynak : Afyon Haberleri
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi