Büyükşehir altyapıya el uzattı

Videoyu Aç Büyükşehir altyapıya el uzattı
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi çeşitli konularda sıkıntılar yaşayan Eskişehirspor’un altyapı yaş gruplarında yer alan 70 futbolcusuna 6 ay boyunca yemek verecek. A Takım’da ise kriz sürüyor

Büyükerşen’e teşekkür
Kulübün içinde bulunduğu maddi kriz mutfağı dahi etkiledi. Eli kolu bağlanan Es Es’e Büyükşehir Belediyesi’nden destek geldi. Edinilen bilgilere göre Eskişehirspor altyapısında ter döken 70 futbolcunun mutfak masrafları Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanmaya başlandı. İki gündür altyapının yemeklerini gönderen Belediye, bu desteği 6 ay boyunca sürdürecek. Altyapı teknik heyeti, personeli ve futbolcuları Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e desteğinden dolayı teşekkür etti.
 
A Takım’da kriz sürüyor
Altyapıda yemek sorunu 6 aylığına çözüme kavuşurken, A Takımda sıkıntı hala devam ediyor. Daha önce Odunpazarı Belediyesi tarafından karşılanan mutfak giderlerinin geri çekilmesi yüzünden zor durumda kalan A takım futbolcuları ve kulüp çalışanları, yaklaşık 2 aydır yardım severlerin desteği ile tesislerde yemek çıkartabiliyor. Bilindiği gibi Teknik Direktör Fuat Çapa ‘Artık futbolcuları kampa alacak lüksümüz yok. Çünkü ne kahvaltı verebiliyoruz tesislerde ne de yemek’ şeklinde tweet atmıştı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi