BÜYÜKŞEHİR HİZMETİNİZDE

Videoyu Aç BÜYÜKŞEHİR HİZMETİNİZDE
A
a

Büyükşehir Belediyesi önünde belediye çalışanları tarafından coşkuyla karşılanan Başkan Büyükerşen, “Allah nasip ettiği, ömrüm olduğu sürece sizler için çalışmaya devam edeceğimden şüphenizin olmadığını biliyorum. Kadrolarımda öyle. Büyükşehir Belediyesinin kadroları sizlerin hizmetkarlarıdır” dedi.

Gerçekleşen seçimler sonucunda Eskişehir’de hem merkezde hem kırsalda oyunu arttırarak 5. dönemine giren Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, personeli tarafından belediye önünde büyük bir coşkuyla karşılandı.
GURUR DUYACAĞIZ
Yaşanan coşkuya çevredeki vatandaşlarda katıldı. Başkan Büyükerşen yaptığı konuşmada önümüzdeki 5 yıl boyunca Eskişehirlilerin daha fazla gurur duyacağı bir kent yaratmak için hem kent merkezinde hem de kırsalda önemli projelere imza atacaklarını ifade etti.
HAKKI ÖDENMEZ
Personele emekleri dolayısıyla teşekkür eden Başkan Büyükerşen, “Büyükşehir Belediyemizin çok değerli kadrolarına bu güzel karşılama için yürekten teşekkür ediyorum. Bugüne dek Eskişehir’de başardığımız işler yalnızca benim yaptığım işler değildir. Büyükşehir Belediyemizin bütün personelinin bu şehrin örnek bir kent olmasında emeği büyüktür. Elbette şüphesiz bu projelere sahip çıkan, bizleri destekleyen hemşerilerimizin de hakkı ödenmez. Önümüzdeki dönemde de hem kent merkezinde hem de kırsalda yapacaklarımızla Eskişehir’i çok daha ileriye taşıyacağız. Söz verdiğimiz gibi Eskişehir’e bahar geldi!” dedi.
DERS VERDİNİZ
Büyükerşen sözlerine şu şekilde devam etti: “İnşallah bundan sonra Büyükşehir Belediye Meclisinde son 5 yılda AKP’lilerin her toplantıda Eskişehir için her yeni güzel projeyi reddetme gibi kaprisleri demeyim ama siyasi engellemelerinin olmayacağını ümit ediyorum. Bu nedenle ilçelerimizden gelen meclis üyeleri ve diğer partili meclis üyelerinin de bundan böyle tek düşüncelerinin meclis toplantılarında yalnız ve yalnız Eskişehirlilerin kazancı, Eskişehirlilere ve dolayısıyla bütün Türkiye’ye hizmet etmek olduğunu düşüneceklerdir diye düşünüyorum. İnşallah öyle olur. Çünkü istemezükçü bir kadro vardı. Bu kadroya dün siz derslerini verdiniz, sağ olun” diye konuştu.
PROJELERLE YARIŞACAK
“Huzurlu, gururlu bir şehrin halkı olarak Eskişehir’de yaşamaktan her zaman mutluluk duyacaksınız” diyerek sözlerine devam eden Büyükerşen, “Ömrünüzün sonuna kadar sizi güzel bir şehirde olmanın ve o güzellikleri takdir edip, korumanın yanı sıra güzelliklere düşkün insanlar olarak benimle birlikte olmanızı çok arzu ediyor ve diliyorum. Allah nasip ettiği, ömrüm olduğu sürece sizler için çalışmaya devam edeceğimden şüphenizin olmadığını biliyorum. Kadrolarımda öyle. Büyükşehir Belediyesinin kadroları sizlerin hizmetkarıdır. Tepebaşı ve Odunpazarı Belediye Başkanı arkadaşlarımda aynı şekilde sizler için yeni yeni projeler üretmekte birbirleriyle yarışacaklardır. Hepinize saygı, sevgi ve teşekkürlerimi sunuyorum. Verdiğiniz oylara karşılık, emeklerimizi şimdiden helal ediyorum sizlere” ifadelerini kullandı. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi