TARIM FUARI

Çakırözer Es Es’e destek istedi

Okunma: 590
Videoyu Aç Çakırözer Es Es’e destek istedi
A
a

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak’ı makamında ziyaret ederek, Eskişehirspor ve amatör kulüpler için destek istedi.

“SORUNLAR VAR”
CHP’li Çakırözer, Bak’ı makamında ziyaret etti. Ziyareti sırasında Eskişehirspor için destek isteyen Çakırözer, Eskişehir’in talep ve beklentilerini Bakan Bak ile paylaştı. Çakırözer, “Eskişehirspor’umuz sadece Eskişehir’imizin değil ülkemizin de önemli futbol takımlarından biri. Sizler de biliyorsunuz ki takımımız bazı sorunlarla karşı karşıya. Eskişehirspor’umuzun puan silme cezası ve transfer yasağının kaldırılması en büyük talebimiz. Hem kulüp, hem vefakar taraftarımız, hem de Eskişehirliler Eskişehirspor’umuz için destek bekliyor. İktidar muhalefet hep birlikte Eskişehirspor’umuza destek olalım” diye konuştu.
 
AMATÖRLERİ UNUTMADI
Çakırözer ziyareti sırasında amatör kulüpler için de destek istedi. Eskişehir’deki sportif alanların arttırılması yönündeki ihtiyaçlarını Bakan Bak’a aktaran Çakırözer, “Eskişehir’de gençlerimiz amatör kulüplerimiz sayesinde spora olan ilgisini keşfediyor ve arttırıyor. Şehrimizde 4 bine yakın lisanslı amatör sporcumuz var. Bu Eskişehir’imiz için çok değerli bir rakam. Hangi branştan olursa olsun amatör kulüplerimiz bizler için çok kıymetli. Ancak Eskişehir’imizin hem futbol sahası hem de yüzme havuzu ihtiyaçları var. Amatör kulüplerimizin desteklenmesi ve taleplerinin karşılanması bizler için çok önemli” dedi.
 
BAKAN TALİMAT VERDİ
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti Çakırözer ile paylaşan Bakan Bak, amatör kulüplerin desteklenmesinden yana olduğunu Çakırözer ile paylaştı. Bak, çalışmalarına başlanmış olan sahaların daha hızlı bitirilmesi konusunda gerekli talimatları verdiğini belirtti.
1000
icon
Doğa Sever 5 Ekim 2017 20:52

Birileri de ; restorasyon bekleyen Eski Tekel Binası , Develik Han ve Seyitgazi Kervansarayı için Seyitgazi'ye , söz verilen Yarış Tayı İdman Merkezi için Mahmudiye'ye , Termal Tesis Projesi için Kızılinler'e destek isteseler bari!

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi