CHP'li Utku Çakırözer'den gençlere müjde!

Videoyu Aç CHP'li Utku Çakırözer'den gençlere müjde!
A
a

CHP Eskişehir milletvekili adayları çalışanlara ve gençlere yönelik projelerini anlattı. Çakırözer: “Asgari ücret artacak, çalışanın yüzü gülecek. Gençlerimize iş ve gelecek güvencesi veriyoruz” dedi.

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer 24 Haziran seçimleri öncesinde ziyaretlerini sürdürüyor.  Aytaç Caddesi ve Üniversite Caddesi üzerinde bulunan esnafları ziyaret eden Çakırözer, çalışan üniversite öğrencileriyle de bir araya geldi. Çakırözer, “CHP iktidarında asgari ücreti artacak, çalışanımızın yüzü gülecek. İşsizliği bitirecek, çalışanlarımızın refah düzeyini arttıracağız” dedi. 

CHP Milletvekili Utku Çakırözer, Milletvekili adayı Sibel Yeşildal ve parti üyeleri 24 Haziran seçimleri öncesinde partisinin projelerini anlatmaya devam ediyor. Üniversite Caddesi ve Aytaç Caddesi üzerinde bulunan esnafları ziyaret eden CHP heyeti, çalışan üniversite öğrencileriyle bir araya geldi, sıkıntı ve talepleri dinledi.

ASGARİ ÜCRET 2 BİN 200 LİRA 

CHP iktidarında asgari ücreti 2 bin 200 lira yapacaklarını dile getiren CHP’li Çakırözer, “Bizler haksızlığa, adaletsizliğe, yoksulluğa tek adam yönetimine son vermek için geliyoruz. Üniversite öğrencilerimiz eğitimlerini geçim sıkıntısı çekmeden, rahat bir şekilde tamamlayabilsin diye geliyoruz. CHP iktidarında yurt sorununu çözeceğiz. Üniversite öğrencilerimizin kiralarını, elektrik ve su faturalarını paylaşacağız. Aylık masraflarının 400TL’sini biz ödeyeceğiz” dedi.

GENÇLERİMİZE İŞ VE GELECEK GÜVENCESİ

Gençliğe iş ve gelecek güvencesi vereceklerinin altını çizen Çakırözer, partisinin gençlere ilişkin projelerine değinerek, “ ‘Gençlik Garantisi’ programımız kapsamında istihdam, ücretli staj, eğitime devam ya da işsizlik desteği seçeneklerini sunacağız. Üniversiteden yeni mezun olmuş, iş arayan gençlere İŞKUR’a kayıtlı olmaları halinde 750 TL işsizlik desteği vereceğiz. Türkiye’mizi huzur dolu, barış dolu günlere hep birlikte taşıyacağız” diye konuştu. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi