CHP’nin İktidarı yerel yönetimlerden geçer

Okunma: 326
Videoyu Aç CHP’nin İktidarı yerel yönetimlerden geçer
A
a

İstanbul Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Başkan yardımcıları Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ı ve Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Başkan Ataç, “Türkiye’de Cumhuriyet Halk Partisinin İktidarı yerel yönetimlerden geçer” dedi.


Ziyarette konuşan İmamoğlu, “Beylikdüzü İstanbul’un yeni gelişen bir parçası ve hızlı gelişen bir bölgesi özellikle bizim deneyimlere çok ihtiyacımız var. Başarılı belediyelerimizi ziyaret ediyoruz. Tepebaşı Belediyesi’ni ziyaret ettik. Buradaki deneyimleri paylaştık. 2017 yılında ortak ne tür çalışmalar yaparız fikir alışverişinde bulunduk. Başkanımızın çalışmalarını yakından takip ediyoruz güzel projelere imza atmaktalar” dedi. Başkan Ataç ise; “Başkanımızın güzel çalışmalarını buradan yakinen takip ediyoruz. Türkiye’de Cumhuriyet Halk Partisinin İktidarı yerel yönetimlerden geçer” dedi. Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve beraberindekiler daha sonra Tepebaşı Hizmet Binasında yer alan Pişmiş Toprak eserlerini gezerek Başkan Ataç’tan eser hakkında bilgiler aldılar.
Daha sonra Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ile bir araya gelen Başkan İmamoğlu, Hamamyolu Projesiyle ilgili bilgiler aldı. Hamamyolu Projesi hakkında da bilgi veren Başkan Kurt, proje ile Eskişehirlilere güzel bir ortam sunacaklarını belirtti. Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Odunpazarı İlçesinin sosyal demokrat bir anlayışla yönetildiğinin fark edildiğini belirtti. Hamamyolu Projesinin oldukça başarılı ve güzel olduğunu ifade eden İmamoğlu, tüm engelleme çalışmalarına rağmen Başkan Kurt'un Hamamyolu Projesini gerçekleştireceğini ve Hamamyolu'nun cazibe merkezi olacağını söyledi. HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi