ES TV Frekans Güncellemesi destek hattı açıldı

ÇİRKİN DEDİKODULAR!

Videoyu Aç ÇİRKİN DEDİKODULAR!
A
a

‘Yeni Eskişehirspor’ iddialarını her geçen gün daha fazla duyar hale geldik. Eskişehirspor’un kapatılmak istendiği, yeni bir Eskişehirspor kurmak için çalışıldığı söylentileri, şehirde kulaktan kulağa yayılıyor.

Murat Yıldız konuştu
Bu varsayımların merkezinde Süper Amatör Küme’den Yunusemrespor ve Bölgesel Amatör Lig’den Anadolu Üniversitesi takımlarının olduğu iddia ediliyor. Bu kulüplerde görev yapan bazı yöneticilerin ve destek verenlerin isimleri de, yeni Eskişehirspor projesi ile anılıyor.  Bu sezon Anadolu Üniversitesi’ne 3 sporcu desteğinde bulunan Eskişehirspor kulübü eski yöneticilerinden İşadamı Murat Yıldız, Anadolu Üniversitesi’nin ve kendisinin, birileri tarafından bu tür senaryoların içine çekilmeye çalıştığını belirtti.
 
“Beni kahrediyor”
Yıldız, “Eskişehirspor kulübüne hizmet etme şerefini yaşadım. Bunlar çirkin dedikodular. Herkesin amacı bu süreçte Eskişehirspor’u yaşatmak olmalı. Yok etmek değil. Amatör spora destek vermem yüzünden, Eskişehirspor’a karşı alternatif bir takım yaratılmaya çalışılıyor algısı yaratılıyor. Yüreği her zaman Eskişehirspor için atan birinin adının, Eskişehirspor’un yok alması, yeni bir takım projesi içinde geçmesi beni kahrediyor” dedi.
 
Kendisine ulaşılamadı
Diğer taraftan ‘Yeni Eskişehirspor’ projesi içinde olduğu ve iktidar partisine yakın bir işadamının adının geçtiği Yunusemrespor Kulübü’nde ise adı bu iddialar arasında yer alan işadamına ise telefonla ulaşılamadı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi