ÇOCUK AŞÇILAR KOLLARI SIVADI

Videoyu Aç ÇOCUK AŞÇILAR KOLLARI SIVADI
A
a

Tepebaşı Belediyesi’nin Mutfak Atölyesi’nde yaz kursları kapsamında düzenlenen ‘Eğlenceli Mutfak’ atölye çalışmalarına katılan çocuk aşçılar, kolları sıvayıp hünerlerini sergilemeye başladı.


Mutfak Atölyesi’nde düzenlenen Eğlenceli Mutfak eğitimleri de, hafta içi sabah ve öğlen olmak üzere toplam 10 grup halinde gerçekleştiriliyor.
İLGİ YOĞUN
Çocukların mutfağa yatkınlıklarının geliştirilmesinin ve yaz tatillerini eğlenceli şekilde geçirmelerinin sağlandığı eğitimlerin ilk etabına 110 öğrenci katılıyor. 8-16 yaş arası çocukların katıldığı eğitimlerde, usta eğitimciler tarafından pasta, kek ve kurabiye yapımı öğretiliyor. Tepebaşı Belediyesi yetkilileri, kursların ilk etabının 15 Temmuz’da sona ereceğini, yeni etabın ise yeni öğrencilerle bu tarihte başlayarak 9 Ağustos’a kadar süreceğini belirtti.
HERKES GELMELİ
Kurslara katılan Hiranur Sarı, Mutfak Atölyesi’nde kurabiye, kek ve pasta yapımını öğrendiklerini ve çok keyifli vakit geçirdikleri söyleyerek, “Herkes buraya gelmeli” dedi. Öğrencilerden Yağmur Kocaman da, “Burada yaptıklarımı aileme de götürmek istiyorum. Ailemin de yaptıklarımın tadına bakmasını istiyorum. Mutfak işlerini çok seviyorum. Burada çok eğleniyoruz, çok güzel bir yer. Bütün arkadaşlarıma da buraya gelmelerini tavsiye ediyorum” ifadelerini kullandı. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi