Çocuklara moral verdiler

Okunma: 358
Videoyu Aç Çocuklara moral verdiler
A
a

Eskişehir Basket’te Takım Menajeri Özgün Önver, Kondisyoner Eren Hangün, Kulüp idarecilerinden Tolga Köklen ve basketbolcular Caner Erdeniz, Berkay Candan ile Sean Marshall Osmangazi Üniversitesi Onkoloji Bölümü’nde tedavi gören çocukları ziyaret etti 
Moral verdiler
Siyah-Kırmızılı ekip, Osmangazi Üniversitesi Onkoloji Bölümü’nde tedavi gören çocukları ziyaret etti. Sosyal konularda oldukça duyarlı olan Eskişehir Basket, bir süre önce planladığı bu ziyareti dün gerçekleştirdi. Öğlen saatlerinde Onkoloji Bölümü’ne giden ekip, tedavi gören tüm çocukların odalarını teker teker gezerek onlara moral verdi.
 
Çocuklara hediye
Odalarda tedavi gören çocuklara çeşitli hediyeler hazırlayan Dev Adamlar, küçük yürekleri sevindirdi. Devlerin yaklaşık 15 dakika süren Onkoloji Bölümü ziyareti çocukların tedavi süreçleri hakkında gerek ailelerden gerekse doktor ve bölüm görevlilerinden bilgi alınmasıyla sona erdi.
 
Teşekkür ettiler
Ziyaretin ardından doktorlar ve görevliler ile Eskişehir Basket ekibi hatıra fotoğrafı çektirdi. Çocuk Hematoloji Onkoloji Bilim Dalı Hocası Prof. Dr. Özcan Bor, Hastane Öğretmeni Çetin Yıldız ve bölüm görevlileri bölümü ziyaret eden Eskişehir Basketli idareci ve sporculara teşekkür etti. Siyah-Kırmızılı ekip, ilerleyen günlerde de huzur evini ziyaret edecek.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi