CUMHURBAŞKANINA BİZZAT İLETECEĞİM

Okunma: 569
Videoyu Aç CUMHURBAŞKANINA BİZZAT İLETECEĞİM
A
a

 Anemon Otel’de düzenlenen Sivil Toplum Kuruluşları Buluşması’nda konuşan Harun Karacan, “Biz sizi dinlemeye geldik. Eskişehir’i ilgilendiren bütün konular bizi de ilgilendiriyor. Burada bize iletilen tüm sorunları Genel Başkanımıza, Cumhurbaşkanımıza bizzat arz edeceğim” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sivil Toplum ve Halkla ilişkiler Başkanı Harun Karacan Anemon Otel’de 163 Sivil Toplum Kuruluşu (STK) temsilcisi ile biraraya geldi. Toplantıya AK Parti il Başkanı Dündar Ünlü, AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan, Tepebaşı ilçe Başkanı İbrahim Yılmaz Kaynarca da katıldı.  Toplantıda konuşan Karacan, “Biz sizi dinlemeye geldik. Tamamen sizleri dinlemek istiyorum. Arkadaşlarımız masalara kâğıtları dağıttılar. Hem söyleyebilirsiniz hem yazabilirsiniz. Bunları derleyip toplayıp Genel Başkanımıza, Cumhurbaşkanımıza bizzat MYK toplantılarında arz ediyoruz. Bugün göreve geldiğimden beri 18. ilimizde bu toplantıyı gerçekleştiriyorum. Bugün ki toplantı da 48. toplantı. 48. toplantı yapılıyor ama ben göreve geldiğimden beri 18. toplantım. Yılbaşına kadar inşallah tüm Türkiye’yi gezeceğiz. 81 ilin en az 40-45’ni gezip bizzat sizlerden gelen konuları, talepleri ki kendi ilimiz olduğumuz konular da var. Güncel konular da olabilir. Sizlerin talepleri, istekleri doğrultusunda ilgili kurumlara, Sayın Genel Başkanımızın talimatıyla ilgili Bakanlıklara bizzat yazacağım. Bakanlıklar da bizler aracılığıyla ya da sizlere cevabı yazılı olarak gönderecekler. Buradan çıkacak sonuçların herkese faydalı olacağına inanıyorum” diye konuştu. STK temsilcileri arasında ilk söz alan ve Eskişehir’e gelecek yatırımların önünün açılması için platform kurulması teklifini sunan Ayhan Arslan, “Siyasi görüş fark etmeksizin tüm dernekler, STK’lar biraraya gelip Eskişehir için çalışma grubu oluşturmalıyız. Eskişehir’e gelecek yatırımların önünü açmalıyız. Bu konuda sizin desteğinizi göreceğimize inanıyoruz. Biz de burada oluşturduğumuz çalışma grubu ile yerli otomobil için, yerli lokomotif için, milli tank için neler yapılabilir? Eskişehir’e nasıl yatırım yapılabilir? Eskişehir’e nasıl termal yapılabilir diye düşünmeliyiz ve bir platform kurmalıyız” dedi. MELTEM KARAKAŞ
 
1000
icon
Doğa Sever 23 Kasım 2017 20:23

Eskişehir Kızılinler Projesi , Mahmudiye ilçesi Yarış Tayı İdman Merkezi Projesi , Cittaslow adayımız Seyitgazi ilçesinde ki tarihi eserlerin restorasyonu projesi , Eşenkara Projesi , Yazılım-Bilişim ve Turizm Kümelerinin oluşturulması projeleri de , iletilir inşallah!

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi