DEĞİŞİM ZAMANI

Videoyu Aç DEĞİŞİM ZAMANI
A
a

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Eskişehir’de kutlu bir değişimin zamanı gelmiştir. Nöbet sırası Cumhur İttifakı’nındır” dedi.

Yenikent Şehit Anıl Gül Spor Salonu’nda düzenlenen ‘Sağduyunun Birlikteliği Eskişehir Buluşması’ MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin katılımıyla gerçekleşti. Programda konuşan MHP Lideri Bahçeli Eskişehir’deki Cumhur İttifakı adaylarını tek tek tanıttı. Bahçeli konuşmasında salonu dolduran yüzlerce kişiden Cumhur ittifakı adaylarına destek istedi. Eskişehir’den övgü dolu sözlerle bahseden  Bahçeli, “Muhterem Eskişehirli kardeşlerim Eskişehir yunus gibi bakıp sadece yurdum diyen çelik imanlıların şehridir. İç Anadolu’nun parlayan vilayeti Türkiye’nin yükselen değeridir. Bu anlamlı toplantıyı düzenleyen arkadaşlarımı şükranlarımı sunuyorum. Eskişehirli kardeşlerimle buluşmaktan memnuniyet duyuyorum. Alpu’ya, Beylikova’ya, Günyüzü’ne, Çifteler, İnönü’ye, Odunpazarı’na, Sarıcakaya’ya, Mihalgazi’ye, Sivrihisar’a, Tepebaşı’na gönülden selamlarımı gönderiyorum. Milli bir kucaklaşma ruhuyla burada toplanan Eskişehirli kardeşlerime Cumhur İttifakı temsilcilerine teşekkür ediyorum. 31 Mart seçimleri öncesi Söğüt’ten feyzimizi alıp Eskişehir’de sizinle kucaklaşmak onur vericidir tarihi bir seçim olacaktır. Biz istiyoruz ki Eskişehir’in makus talihi değişisin, Eskişehir kamburlarından kurtulsun. Biz istiyoruz ki Eskişehir daha iyisiyle daha güzeliyle daha gelişmiş bir şehircilik anlayışına kavuşsun. Böyle gelmişse de böyle gitmesin” dedi.

 ESKİŞEHİR İÇİN İSTİKRAR
“Yeni şeyler söylemek lazım. Eskişehir’e yeni eller şarttır” diyen Bahçeli, “Bugüne kadar yapılan yapılmış, bu şehre statüko ve durağanlık hakim olmuştur. Cumhur İttifakı Eskişehir’e sahip çıkacaktır. Cumhur ittifakı Eskişehir’in kaderine damga vuracaktır. Beka için milli karar Eskişehir için istikrar” ifadelerine yer verdi. Bahçeli konuşmasının devamında Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan Adaylarının ismini tek tek kürsüde okuyarak konuşmasına şöyle devam etti: “Cumhur İttifakı’nın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Burhan Sakallı’dır. Cumhur ittifakı’nın Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Sayın Hasan Tuç’tur. Cumhur İttifakı’nın Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Sayın Volkan Doğan’dır. Aralarında partimizi temsil eden dava arkadaşlarımızın yanı sıra diğer adaylarımız değerli temsilciler vardır. Cumhur İttifakı’nın adaylarının kazanması, meclis üyelerinin en fazla seçilmesi başarıya ulaşmaları konusunda, başarılı olmaları için elimizden geleni yapacağız. Her eli tutacağız, her gönüle gireceğiz her Eskişehirli kardeşimizin elinizi sıkacağız. Biriz, beraberiz. Eskişehir’in umutlarını mutlaka tazeleyeceğiz. Zillet ittifakının şımarıklığına bu şehrimizde el ele, omuz omuza mutlaka son vereceğiz. Cumhur İttifakı, Eskişehir'in önünü açacaktır. İnancım ve umudum budur. Cumhur İttifakı, Eskişehir’i çantada keklik görenlerin hesabını bozacak, uykularını kaçıracak, ezberlerini alt üst edecektir.”

BU DEVRAN DEĞİŞMELİ
Eskişehir’in küllerinden yeniden doğması gerektiğine vurgu yapan MHP Lideri Bahçeli, “Bu devran değişmelidir. Eskişehir hiç kimsenin tutsağı, hiç kimsenin oyuncağı, hiç kimsenin arka bahçesi değildir. Eskişehir, Türkiye'nin özetidir. Kim bu şehirde taş üstüne taş koymuşsa, kimin bu memlekete toplu iğne kadar hizmeti dokunmuşsa teşekkür eder, ‘Allah razı olsun’ deriz. Yapılanları inkar etmeyiz çünkü zillet ittifakı gibi inkarcı değiliz. Çalışmaları yok saymayız çünkü Allah'tan korkar, kuldan utanırız. Eskişehir'de kutlu bir değişimin zamanı gelmiştir. Nöbet sırası Cumhur İttifakı'nındır. Eskişehir onurludur. Eskişehir millidir, ahlaklıdır. Başka da yolu yoktur. Başka bir seçenek de kalmamıştır. CHP Genel Başkanı siyaseten iflas etmiştir. Cumhuriyeti kuran CHP nerede bugünkü CHP nerede? CHP işgal edilmiş emperyalistlerin emellerinin çekim yerine gelmiştir. Kürdistan neredir? Vatan, bayrak, millet tekdir. Hangi çıldırmışın ülkeyi bölmeye gücü yetecek? Türkiye’yi böldürmeyiz. Türkiye’de Kürdistan diye bir yer yoktur olmamıştır, olmayacaktır. Milli namus çiğnenmez. Eskişehirli kardeşim buna göz yummaz. Biz Eskişehir’i çok seviyoruz. Eskişehir için istikrar. Eskişehir’e güveniyorum. Cumhur’un önü açık olsun” diye konuştu. HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi