DENEYİMLİ KAFELER SOSYALLEŞTİRİYOR

Videoyu Aç DENEYİMLİ KAFELER SOSYALLEŞTİRİYOR
A
a

Tepebaşı Bölgesi’ndeki 10 farklı noktada hizmet veren Deneyimli Kafeler, vatandaşların sosyalleşmesine olanak sağlıyor.

Toplumun her kesimine hitap eden Deneyimli Kafeler, vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor. Tepebaşı Belediyesi tarafından şehrin çeşitli noktalarında hizmete açılan Deneyimli Kafe, vatandaşların komşuları ve sevdikleri ile birlikte hoşça vakit geçirebileceği güzel mekanlar olarak beğeni topluyor.

VATANDAŞ MEMNUN
Günlük gazete ve internet erişimi imkanlarının sağlandığı kafelerde satranç, domino ve briç gibi çeşitli zeka oyunları da yer alıyor. Keyifli sohbetlerin merkezi haline gelen Deneyimli Kafeler, vatandaşlara hoş bir ortamda bir araya gelerek sosyalleşme imkanı sunarken, Tepebaşı sakinleri de bu hizmetlerden oldukça memnun. Deneyimli Kafeler bir Belde Evi gibi de hizmet verebiliyor. Kafelerde düzenlenen kurslara katılan kadınlar, ayrıca spor da yapabiliyorlar. Deneyimli Kafelerde doğum günleri, söz ya da nişan merasimlerinin yanı sıra birçok etkinlik yapılabiliyor.

10 FARKLI NOKTADA
Birçok farklı noktada hizmet veren Deneyimli Kafe, Yeşiltepe Mahallesi (Şehit Uzman Çavuş Gürsel Demir Deneyimli Kafe), Batıkent Mahallesi (Şair Rasim Köroğlu Deneyimli Kafe), Şeker Mahallesi (Emin Bektöre Deneyimli Kafe), Uluönder Mahallesi (Muammer Uludemir Deneyimli Kafe), Keskin Mahallesi, Aşağı Söğütönü Mahallesi, Çamlıca Mahallesi, Yukarı Söğütönü Mahallesi, Yenibağlar Mahallesinde (Sinan Alağaç, Ali Rıza Efendi Deneyimli Kafe) olmak üzere 10 noktada hizmet veriyor. Ertuğrulgazi ve Kumlubel Mahallelerinde tamamlanan 2 Deneyimli Kafe ise yakın bir gelecekte hizmet vermeye başlayacak. HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi