Destek sözü

Videoyu Aç Destek sözü
A
a

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Türk Harb-İş Sendikası’nı ziyaret etti. Sendika binasında gerçekleşen ziyarette Başkan Kurt, Türk Harb-İş Şube Başkanı Hasan Atak ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi.

Mart ayında gerçekleştirilen kongre ile Türk Harb-İş Şube Başkanı seçilen Hasan Atak’ı ve yönetim kurulunu tebrik eden Başkan Kurt, Atak ve arkadaşlarına çalışmalarında başarılar diledi.
BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ
‘Emek en yüce değerdir’ diyen bir belediye başkanı olarak sendika ve meslek odalarına destek vermeye devam edeceğini söyleyen Başkan Kurt, “Odunpazarı Belediyesi’ni işçi, memur ve vatandaşlarla birlikte yönetmek istiyoruz. Demokratik kitle örgütleri, meslek odaları ve emek örgütleri bu katılım ve birliktelik için hayati önem taşıyor. Odunpazarı Belediyesi 2020-2024 Stratejik Planının temelini oluşturmak için kurum, kuruluş, sendika, meslek odası ve demokratik kitle örgütleri ile birlikte 20 ve 21 Haziran tarihlerinde Aladdin Park Cafe’de Ortak Akıl Çalıştayı düzenleyeceğiz. Bundan sonra Odunpazarı’nı birlikte yöneteceğiz” dedi.
BAŞARILI ÇALIŞMALAR
Harb-İş Şube Başkanı Atak, Başkan Kurt’a yeni döneminde başarılar diledi. Odunpazarı Belediyesi’nin bundan önceki 5 yılda başarılı çalışmalar yaptığını belirten Atak, Başkan Kurt’un yeni dönemde de Odunpazarı ve Eskişehir Halkı için başarılı çalışmalar yapacağına inandıklarını kaydetti. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi