DÖRT KİŞİ TEK YÜREK

Okunma: 353
Videoyu Aç DÖRT KİŞİ TEK YÜREK
A
a

AK Parti İl Kongresi sonrasında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Milletvekilleri Nabi Avcı, Emine Günay ve İl Başkanı Dündar Ünlü Ankara’da değerlendirme toplantısı yaptılar.

PROJELERİ KONUŞTULAR
AK Parti’nin kentimizdeki en üst düzey dört isim Eskişehir için tek yürek oldular. Ankara’daki özel toplantıda AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Milletvekilleri Nabi Avcı, Emine Günay ve İl Başkanı Dündar Ünlü toplantıda kongreyi değerlendirerek, Eskişehir’i ve Eskişehir’e yapılması planlanan projeleri konuştu.
 
ONBEŞ GÜNDE BİR
İl Başkanı Dündar Ünlü, kongreler süreci nedeniyle uzunca bir süredir bir araya gelemediklerini belirterek; “Bu istişare toplantılarını 15 günde bir yapacağız.  Kent için, Eskişehirlinin sorunlarını çözmek için Karacan, Avcı ve Günay ile  sık sık istişare yapacağız. Her şey Eskişehir için” dedi.
 
1000
icon
Mustafa kelebek 21 Şubat 2018 08:29

Şehir mevdanı kuzey çevre yolu Ne oldu yarım yamalak yaptıkları stad demiryolu projeleri şehrin trafiğine olumsuz katkı verdi termik le işi bitirecekler şehrin akp den beklentisi yok zarar veriyorlar

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi