Dpü, ’Bilişim Semineri’Ne Ev Sahipliği Yapacak

Videoyu Aç Dpü, ’Bilişim Semineri’Ne Ev Sahipliği Yapacak
A
a

Dpü 8. Bilişim Semineri’Ne Ev Sahipliği Yapacak

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi, (DPÜ) bilişim sektörünün temsilcilerinin konuşmacı olarak katılacağı, ’8. Bilişim Semineri’ne ev sahipliği yapacak.
Bilişim ve teknoloji başta olmak üzere yazılım, dijital dönüşüm, motivasyon, kariyer ve girişimcilik konularının ele alınacağı seminer, 28 Eylül Cumartesi günü saat 10.00’da Üniversitenin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Amfi-2’de başlayacak.
Sektördeki kişilerin bilgi ve tecrübelerinden üniversitedeki öğrencilerin faydalanmasını sağlama amacıyla düzenlenen etkinlikte Outdoorsy Ürün Tasarımcısı Akif Yaldır, Gerçek Consulting & Coaching Kurucusu Alper Gerçek, Doğuş Teknoloji Senior Software Engineer Burak Selim Şenyurt, Monster Notebook Strateji ve İş Geliştirme Direktörü Cem Çerçioğlu, Ericsson Türkiye Ar-Ge Direktörü Fatma Özdemir, Friterm Lean Coordinator Hakan Acar, Symphonic Coaching Yönetici Koçu Nurdan Özdemir, İş İnsanı ve Sosyal Girişimci Oya Kalender, Bosphorus Story House & Natively Kurucusu Perçin İmrek ve Aksal Elektronik ve Bilişim Yönetim Kurulu Başkanı Turan Salmanlı katılımcılara yönelik konuşma yapacak.
Etkinliğe katılan herkese ücretsiz katılım sertifikası sunulacak. Katılımcılar iş ve staj olanaklarının da konuşulacağı etkinlik boyunca sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalayacak.
Etkinliğe katılmak isteyenlerin ’bilsem.ieeedumlupinar.com’ adresinden kayıt formunu doldurmalarının yeterli olacağı duyuruldu.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi