EFSANE OLACAK

Videoyu Aç EFSANE OLACAK
A
a

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, partisinin önceki dönem ve şimdiki dönem gençlik kollarının yönetimleri ve üyeleri ile bir araya geldi. Toplantıda konuşan Sakallı, 2019 seçimleri efsane olacağını söyledi.


Toplantıya, AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın, Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Volkan Doğan, Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hasan Tuç da katıldı. “Sizler, bizden daha fazla emek veren, alın teri döken isimsiz kahramanlarsınız” diyen Sakallı, “Sizler, bizden daha fazla emek veren, alın teri döken isimsiz kahramanlarsınız. Gençler bizim kıymetlimiz. Eskişehir’imizi; Eskişehir’de yaşayan hemşerilerimizle ve gençlerimizle birlikte yöneteceğiz” dedi.
EN İYİ PERFORMANS
2019 seçimleri efsane olacağını ifade eden Sakallı, “Bu seçim bizim en iyi performans gösterdiğimiz, en çok çalıştığımız, en fazla hemşerimize ulaştığımız seçim olacak. 2002 seçimi bir efsaneydi, 2004 seçimi bir efsaneydi ama şimdi 2019’un 31 Mart’ında, biz en iyi seçimimizi sonuçlandıracağız. Bu şehirde efsane olmaya devam edeceğiz” diye konuştu. 
BİR KİŞİ BİLE YOK
Tek bir oyun bile seçim kazanmada önem taşıdığının altını çizen Sakallı, sözlerini şöyle sürdürdü:  “Yalova’da belediye başkanlığı sadece tek bir oy ile alındı. Biz, Mahmudiye’de belediye başkanlığını sadece 2 oy ile kaybettik. 2002 seçimlerinde 4’üncü sıradaki milletvekilimizi bir oy ile kaybettik. 24 Haziran seçimlerinde 4’üncü sıradaki değerli dostumuz Dündar Ünlü’nün milletvekilliğini bin civarında oy ile kaybettik. Tek bir oy bile çok önemli. Bir hemşerimiz bile seçimin kaderini belirleyebilecek. Bu şehirde bize oy vermeyecek bir kişi bile yok. Yeni mottomuz, ‘O bize oy vermez’ cümlesini kullanmamak olsun. Herkes bize oy verebilir.” HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi