EĞİTİM İŞ BİRLİĞİ

Videoyu Aç EĞİTİM İŞ BİRLİĞİ
A
a

ESTÜ ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında iş birliği protokolü imzalandı. İmza töreninde konuşan ESTÜ Rektörü Tuncay Döğeroğlu, “Üniversitemize gelecek tüm öğrencilerimizin daha donanımlı, yetkin ve hazır olarak bizlerin arasına katılıyor olması sizlerden çok bizleri mutlu edecek” dedi.


Eskişehir Teknik Üniversitesi (ESTÜ) ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında eğitim, spor ve kültür alanlarında iş birliği protokolü imzalandı. ESTÜ Rektörü Tuncay Döğeroğlu ve İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ın imzaladığı protokol ile 7 alanda iş birliği gerçekleştirilecek.
DESTEĞE HAZIRIZ
İmza töreninde konuşan Rektör Döğeroğlu, “İnşallah bu protokolün içini fazlasıyla dolduracağız. Üniversitemize gelecek tüm öğrencilerimizi daha donanımlı, yetkin ve hazır olarak bizlerin arasına katılıyor olması sizlerden çok bizleri mutlu edecek. Öğrenci adaylarımızı da daha iyi konumda görebilmek için her türlü katkıyı vermeye ve üniversitemizin sahip olduğu alt yapıyı sizler birlikte kullanmaya hazır olduğumuzu bir kez daha ifade etmek istiyorum” dedi.
7 ALANDA UYGULAMA
İl Mili Eğitim Müdürü Cırıt ise, “Protokolümüz kapsamında; öğretmen adaylarının mesleki gelişimleri, ortak proje çalışmaları ve bilimsel faaliyetler, öğretmen temelli uygulamalar, sportif faaliyetler ve kurslar, kültürel organizasyonlar, tarafların mutabık kalması kaydıyla, protokolün yürütülmesi sürecinde ihtiyaç duyulacak diğer faaliyetler olmak üzere yedi alanda iş birliği içerisine girilecektir. İmzalanacak olan bu iş birliği protokolünün genelde ülkemizin; özelde ilimizin eğitimine büyük katkı sağlayacağına inanıyor, hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi