Ekrem İmamoğlu, Sandıklı’Da Sarı Selçuk Dede’Yi Anma Programına Katıldı

Videoyu Aç Ekrem İmamoğlu, Sandıklı’Da Sarı Selçuk Dede’Yi Anma Programına Katıldı
A
a

Afyonkarahisar’In Sandıklı İlçesinde Düzenlenen Chp Belediye Başkanları Çalıştayı'na Katılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Buradaki Programın Bitiminden Sonra Sandıklı’Nın Selçuk Köyünde 13. Düzenlenen Sandıklı Sarı Selçuk Dede'yi Anma Programına Katıldı.

Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesinde düzenlenen CHP Belediye Başkanları Çalıştayı’na katılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, buradaki programın bitiminden sonra Sandıklı’nın Selçuk köyünde 13. düzenlenen Sandıklı Sarı Selçuk Dede’yi anma programına katıldı.
Köydeki programda bir konuşma yapan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Bu güzel başarıyı konuşuyorsak, onun hoşgörüsü ile güzel ahlakı ile derin bir siyaset mühendisliği ile bize bu başarının önünü açan Kemal Kılıçdaroğlu’dur. Ona minnet duyuyorum. İl başkanım dedi ki, ’Köyümüzde böyle bir aktivite var. Burada yüzyıllar boyu süren bir gelenek var. Mutlaka orada olmanızı isteriz.’ Heyecan duydum. Yolda gelirken de bu heyecanı göreceğimi düşünmemiştim bile" dedi.
İmamaoğlu, gece geç saatlerde Sandıklı’dan ayrıldı.
Kaynak : Afyon Haberleri
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi