ERKAN YORUMLARINA CEVAP VERDİ

Okunma: 752
Videoyu Aç ERKAN YORUMLARINA CEVAP VERDİ
A
a

Eskişehirspor’da Teknik Direktör Yücel İldiz, 90+3 programında Erkan Zengin’in teknik kadro ve takım üzerindeki etkilerinin konuşulduğu esnada yorumculara konuyla ilgili mesaj attığı öğrenildi.

“Kamuoyu bilir”
ES TV’de yayınlanan 90+3 programında, Erkan Zengin’in takımda ve teknik kadro üzerindeki etkileri konusunda yapılan yorumlara, program yorumcularına gönderdiği mesajla cevap veren Teknik Direktör Yücel İldiz, “Benim bugüne kadar bu mesleği nasıl ve ne şekilde yaptığımı, bu ülkenin futbol kamuoyu bilir. Nerde, kime, ne zaman, nasıl davranacağımızı biliriz. Bu takım için gerekli konuşmaları sayın Başkan ve yönetim kurulu ile yapmışız ve yönetimde gereğini yapmıştır” dedi.
 
“Kimsenin etkisi olmadı”
İldiz, “Ayrıca oyuncumuz Felix bizim dönemimizde gerekli hallerde çok az süre almış ve bunda kimsenin etkisi olmamıştır. Alt yapıdaki gençlerimizi elimizden geldiğince yetiştirmeye geliştirmeye çalışıyoruz. Doğrudur krizler fırsatları beraberinde getirir. Ayrıca İzzet Erdoğan kardeşimizin teknik konularla kesinlikle ilgisi yoktur. Ekibimle birlikte sayın Halil Ünal ve yönetimine yardımcı olmak ve bu kulübü hakettiği yerlere getirmek tek amacımızdır”ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi