ES ES’İN İLACI ZAMAN

Okunma: 1130
Videoyu Aç ES ES’İN İLACI ZAMAN
A
a

Diğer takımlara göre yeni sezon hazırlıklarına iki hafta geç başlayan Es Es, Manisaspor maçında sergilediği performansla rakiplerinin fiziken gerisinde olduğu izlenimini verdi.

Takımın başında henüz dört gün antrenmana çıkan Sergen Yalçın da kafasındaki oyun anlayışını Siyah-Kırmızılı futbolculara aşılaması için zamana ihtiyacının olduğu gözlendi.
 
Fiziken hazır değiliz
Genel Kurul süreçleriyle bir hayli zaman kaybeden Eskişehirspor, rakiplerine göre sezona iki hafta geç başladı. Hazırlıkların başladığı dönemde henüz teknik direktörü olmayan Siyah-Kırmızılı ekip tam anlamıyla iyi bir kamp dönemi geçiremedi. Bunun yansımaları Manisaspor ile oynanan hazırlık maçında kendini gösterdi. Birçok Es Es’linin henüz fiziken hazır olmadığı açık bir şekilde görüldü.
 
Daha iyi olacaktır
Transfer yasağı nedeniyle takviye yapamayan Eskişehirspor’un mevcut kadrosu zaman ilerledikçe daha iyi performans sergileyecektir. Yaş ortalamasının yüksek olması nedeniyle futbolcuların şu dönemlerde hazır olmadığı ortada. İsim isim, mevki mevki bakıldığı zaman hiç de yabana atılmayacak bir kadroya sahip olunduğu unutulmamalı. Sergen Yalçın’ın elinin değmesiyle potansiyeli olan bu takım daha iyi işlere imza atacaktır.
 
Analiz: Aytaç Ersoy
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi