Es Es suç duyurusu hazırlığında

Okunma: 447
Videoyu Aç Es Es suç duyurusu hazırlığında
A
a

Önceki yönetimlerin yanlış icraatları sonucu borç yükünü hafifletemeyen Eskişehirspor, geçmişe yönelik yeni bir suç duyurusunda bulunmaya hazırlanıyor

Yanlış icraatlar sonucu
Önceki yıllarda yönetime gelen kişilerin yanlış icraatları, Eskişehirspor'a pahalıya patladı. Olağanüstü Kongre Kararı alan Sinan Özeçoğlu yönetimi, son basın toplantısında yapılan yanlışların sadece birkaçını paylaştı. Eskişehirspor'u mali açıdan zor duruma düşüren geçmişteki yönetimler, kulübün bu sene transfer yasağı almasına da neden oldular. Tüm bu zorluklarla mücadele eden yeni yönetim, geçmişe yönelik Denetleme Raporları hazırlattı. Bu raporlar ile yeni bir suç duyurusunda bulunacak olan Eskişehirspor yönetimi, konuyla ilgili internet sitesinden bir açıklama yaptı.
 
Yönetimden açıklama
Açıklamada, “Kulübümüz, bir denetleme şirketinin, 3 Mart 2017 tarihli 'Denetleme Raporu'na istinaden hazırladığı rapor gereğince böyle bir suç duyurusunda bulunmuştur. Yönetimimiz, iş başına geldiği andan itibaren yeni bir 'Denetleme' için, dünyaca tanınmış bir Bağımsız Denetleme Şirketine, kulübümüzün 2012-2017 yılları arasında gerçekleşen işlemler için başvurduğu kamuoyunca bilinmektedir. Bu Denetleme Raporlarının bir bölümü zaten kamuoyu ile paylaşılmıştır. Kulübümüz, bu Denetleme Raporları için de yeni bir suç duyurusunda bulunma hazırlığı içindedir. Bu açıklamanın, kamuoyunda oluşacak yanlış anlamaları gidermek için yapılması gerektiğine inanıyoruz" denildi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi