ESKİŞEHİR KAZANIYOR

Videoyu Aç ESKİŞEHİR KAZANIYOR
A
a

CHP Milletvekili Utku Çakırözer ve Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Eskişehir 2019 Gıda ve İçecek Ürünleri, Gıda İşleme Teknolojileri, Paketleme ve Lojistiği Fuarı’nı ziyaret etti. Çakırözer, “. Her alanda açılacak fuarlarla tüm Eskişehir’imiz kazanacak, ekonomimiz kalkınacak” dedi.

ÜRETİCİLERİ DİNLEDİLER
CHP’li Çakırözer ve Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım AŞ'nin düzenlediği 2019 Eskişehir Gıda ve İçecek Ürünleri, Gıda İşleme Teknolojileri, Paketleme ve Lojistiği Fuarı’nı ziyaret etti. Fuarda açılan stantları gezen Çakırözer ve Ataç, fuarın açılmasında emeği geçenlere teşekkür ederek, fuarda stant açan firma temsilcileriyle sohbet etti. Çakırözer ve Ataç’a Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve TÜYAP yöneticileri de eşlik etti.
EKONOMİ KALKINIYOR
Çakırözer, “Burada bir kez daha gördük ki Eskişehir Fuar Kongre Merkezi Eskişehir’imize büyük katkı sağladı ve Eskişehir’imizin fuar merkezi alanındaki eksikliğini giderdi. Burada hem çok sayıda firma var hem de hemşehrilerimizin bu fuarlara ilgisi çok fazla. Bu fuarların artarak devam etmesi ve her alana yayılması hepimiz için çok önemli. Her alanda açılacak fuarlarla tüm Eskişehir’imiz kazanacak, ekonomimiz kalkınacak” diye konuştu.
GURUR DUYUYORUZ
Fuarda yer alan stantları ziyaret ederek, emekleri için teşekkür eden Çakırözer, “Eskişehir’imizin gıda alanındaki tüm üretenlerini bu fuarda görmek hepimizi gururlandırdı. Sizler sadece Anadolu’muzu doyurmuyorsunuz aynı zamanda ekonomimizi de kalkındırıyorsunuz. Bizler Eskişehir’imizin tüm üretenleriyle gurur duyuyoruz. Eskişehir’imizin gıda sektöründe hizmet veren tüm üretenlerinin bir arada buluşturan bu fuar hem de fuarda yer alan tüm firmalarımız hepimiz için çok önemli. Bizler hem Anadolu’muzu doyuran hem de ekonomimizi kalkındıran üreticilerimizle gurur duyuyoruz” ifadelerini kullandı. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi