ESKİŞEHİRLİLER BAĞRINA BASTI

Videoyu Aç ESKİŞEHİRLİLER BAĞRINA BASTI
A
a

Tepebaşı Belediyesi’nin her yaştan insanı bir araya getiren, paylaşma ve yardımlaşma mutluluğunun yaşandığı Belde Evleri, kırsal ve merkez mahallelerde vatandaşlara hizmet etmeye devam ediyor.

Tepebaşı halkının daha iyi hizmet alabilmesi adına belirli noktalarda oluşturulan Belde Evleri; açılan kurslar, gerçekleştirilen sosyal yardımlar ve kültürel faaliyetler ile büyük beğeni topluyor.
29 BELDE EVİ
Sayıları 29’a ulaşan Belde Evleri’nde; binlerce vatandaş kurslardan ücretsiz olarak yararlanabiliyor. Belde Evleri’nde bugüne kadar yetişkinler ve çocuklar için çok sayıda branşta kurs düzenlenirken; bu kurslara on binlerce Eskişehirli katılım gösterdi.
VATANDAŞ ÇOK SEVDİ
Sayıları gün geçtikçe artan ve vatandaşlar ile dolup taşan Belde Evleri hakkında konuşan Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç da “Belde Evlerimiz Eskişehirli hemşehrilerimizin, özellikle de kadınlarımızın çok sevdiği, bağrına bastığı bir proje oldu. Her fırsatta söylüyorum; aile sıcaklığının yaşandığı Belde Evleri, kadınlarımızın kendi evidir. Bugün 29’a ulaşan Belde Evi sayımızı artırmak için çalışmalarımız devam edecek” ifadelerini kullandı. HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi