ESKİŞEHİRLİLER ÖNCELİKLİ OLDU

Videoyu Aç ESKİŞEHİRLİLER ÖNCELİKLİ OLDU
A
a

AK Parti Milletvekilleri Nabi Avcı, Emine Nur Günay ve AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, 23 Haziran’da gerçekleştirilecek olan İstanbul seçimleri için İstanbul’daki Eskişehirlilerle bir araya geldi. Milletvekili Avcı, “Başbakan olarak da Eskişehir’e yapılan yatırımlar konusunda, Binali Bey’in her zaman öncelikli bir tavrı olmuştur” dedi.

AK Parti heyeti katılımıyla İstanbul’da Eskişehirli Sivil Toplum Kuruluşları ve Eskişehirliler ile bir araya geldi. Ana teması 23 Haziran günü gerçekleşecek olan İstanbul Belediye Seçimleri olan buluşmada birçok önemli konuya değinildi. “Daha güzel bir İstanbul, daha güzel bir Türkiye ve istikrarlı bir ülke hedefliyoruz” sözleri ile konuşmasına başlayan Günay, İstanbul Belediye Seçimleri konusunda düşüncelerini şöyle belirtti: “24 Haziran sabahına nasıl uyanmak istiyorsunuz? Yavrularımızı nasıl bir ortamda büyütmek istiyoruz? Tüm bunları düşünerek en güzel kararı vereceğinize güveniyoruz.”
TEŞEKKÜR ETTİ
İleride hemşehrileriyle daha fazla bir araya gelmek istediğini belirten Günay, “Eskişehirliler olarak İstanbul’da ve Ankara’da sesimizi daha iyi nasıl duyurabiliriz? Sesimizi, hemşehrilerimize daha fazla nasıl duyurabiliriz? Eskişehirliler olarak ne tür faaliyetlerde bulunabiliriz? Tüm bunları planlı ve programlı etkinlikler haline getirelim. Buraya zamanınızı ayırıp geldiğiniz için hepinize can-ı gönülden çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
BEN BURADAYIM
Konuşmasının sonunda Günay, Eskişehirlilerin dilek ve önerilerinin kendisi için öneminden bahsederek, “Ben buradayım. Ankara ve Eskişehir’de neler gerçekleştirebiliriz? Yalnız İstanbul değil, Eskişehir için de neler yapabiliriz hep beraber karar vereceğiz. Çok daha aktif bir şekilde Eskişehirli olmanın gururunu hep birlikte yaşayacağız” dedi.
ÖNCELİKLİ TAVIR
Nabi Avcı da, AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’ın katkılarından bahsederken, “Başbakan olarak da Eskişehir’e yapılan yatırımlar konusunda, Binali Bey’in her zaman öncelikli bir tavrı olmuştur. Eskişehir’e, bugünlerde moda olan bir deyim var, pozitif ayrımcılık yapmak konusunda nasıl gayret ettiğine bizzat şahit oldum” ifadelerini kullandı. AK Parti Eskişehir heyeti programdan sonra da Eskişehir Dernekler Federasyonu ve Eskişehir Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ni de ziyaret etti. HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi