Esnaf dert yandı

Okunma: 205
Videoyu Aç Esnaf dert yandı
A
a

Büyükşehir Belediyesi Toptancı Hali esnafı, Ticaret Odası Başkan adayı Erdoğan Tekgöz ile bir araya geldi. Esnaf, hizmet alamamaktan, yalnız bırakılmaktan yakındı.

Eskişehir Ticaret Odası Başkan adayı Erdoğan Tekgöz, seçim çalışmaları kapsamında Eskişehir Toptancı Hali esnafını ziyaret etti. Esnafları tek tek dolaşarak hatırlarını soran, ‘hayırlı işler’ dileğinde bulunan Tekgöz, daha sonra onlarla beraber hal içinde kahvaltı yaptı. İşletme sahipleri ve çalışanlarınkatıldığı kahvaltıda hal esnafı Tekgöz’e dert yandı. Toptancı Hali esnafı olarak yalnız bırakıldıklarını, sorunlarına çare aranmadığını ifade ettiler.
Sorunları tek tek dinleyen Tekgöz ise ETO’da değişime duyulan ihtiyacın ne denli büyük olduğunu, her ziyaretinde daha fazla hissettiğini söyledi. Neredeyse tüm sektörlerde çözüm bekleyen önemli sorunlar olduğunun altını çizen Tekgöz, bu sorunların aşılması konusunda esnafın, tüccarın, işadamının yalnız bırakıldığını vurguladı. Erdoğan Tekgöz, “Üyelerden tamamen kopuk bir ETO Yönetimi’nden, bu sorunları tespit edip çözüme kavuşturmasını beklemek hayal olurdu zaten” dedi. HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi