ETO’ya işbirliği ziyareti

Videoyu Aç ETO’ya işbirliği ziyareti
A
a

PTT Genel Müdürü Kenan Bozgeyik beraberindeki heyet ile birlikte, kurumun  çalışmalarını tanıtmak ve işbirliği sağlamak üzere ETO Başkanı Metin Güler ile bir araya geldi.

 
PTT Genel Müdürü Kenan Bozgeyik, beraberindeki heyet ile birlikte, kurumun faaliyetlerini anlatmak ve işbirliği zemini hazırlamak üzere ETO Başkanı Metin Güler ile bir araya geldi. Kenan Bozgeyik ve PTT heyetinin ziyareti 5 Nisan Cuma ETO’da gerçekleşti. Ülke ekonomisinin büyümesi ve istihdamın gelişmesi için çaba gösterdiklerini belirterek, bu kapsamda firmalara avantajlı fiyatlar sağlayarak PTT’nin cirosunu ve iş yaptığı marka sayısını artırmayı hedeflediklerini dile getirdi. Kurum ve kuruluşlara indirimli ve avantajlı evrak taşıma ve kargo hizmeti sağladıklarını belirten PTT Genel Müdürü Bozgeyik, bu kapsamda ticaret odaları ile işbirliği yapma hedefinde olduklarını dile getirdi. PTT’nin hizmet yelpazesini de genişlettiğinin altını çizen Bozgeyik, posta dağıtımının yanı sıra açtıkları E-AVM ile yöresel ürünlerin hem Türkiye’de hem de dünyada satılmasına aracılık ettiklerini söyledi.
ETO Başkanı Metin Güler ise Türkiye’nin en köklü kuruluşlarından biri olan PTT’nin üst düzeyde gerçekleştirdiği işbirliği ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirterek, PTT’nin hizmet kalitesini artırarak ve fiyat politikasını değiştirerek rekabetçi konuma geldiğini söyledi. PTT’nin hizmet yelpazesini artırması sayesinde firmaların daha iyi koşullarda hizmet alabildiğine dikkat çeken Güler, PTT ile ETO arasında işbirliği olmasından mutluluk duyacaklarını sözlerine ekledi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi