ETOSANAT’ta 60’ıncı sergi

Videoyu Aç ETOSANAT’ta 60’ıncı sergi
A
a

Eskişehir’de on binlerce sanatseveri ağırlayan ETOSANAT Galerisi 60’ıncı etkinliğini Doç. Cafer Arslan’ın Lif Baskı Sergisi ile gerçekleştiriyor.

Eskişehir’in kültür sanat hayatına renk katan ETOSANAT Galerisi 60’ıncı organizasyonunda Doç. Cafer Arslan’ın Lif Baskı Sergisi’ni sanatseverlerle buluşturdu. 
KATKI SAĞLIYORUZ
Serginin açılış törenine Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, ETO yönetim kurulu ve meclis divanından oluşan heyet ve çok sayıda sanatsever katıldı. Törende konuşan ETO Başkanı Güler, düzenledikleri etkinliklerle Eskişehir’in kültürel ve sanatsal yaşamına katkı sağlamayı amaçladıklarını söyledi. Güler, 60. Sanat organizasyonu vesilesiyle akademisyenliğinin yanı sıra sanatçı kimliğiyle de ön plana çıkan Doç. Cafer Arslan’ın eserlerini ETOSANAT Galerisi’nde konuk etmenin mutluluğunu yaşadıklarını sözlerine ekledi.
14 EKİM’E KADAR AÇIK
Sergideki eserlerini uzun süren çalışmalar neticesinde ve farklı bir teknikle oluşturduğunu belirten Doç. Cafer Arslan, sanata verdiği destekten dolayı ETO Başkanı Metin Güler’e teşekkür etti. 17 eserin yer aldığı lif baskı sergisi 14 Ekim’e kadar sanatseverleri konuk edecek. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi