Ezgi Baylar'dan Talat Bulut'a taciz suçlaması

Videoyu Aç Ezgi Baylar'dan Talat Bulut'a taciz suçlaması
A
a

Bir moda programındaki başarısıyla adından söz ettiren ve dizi sektörüne iyi bir geçiş yapan Ezgi Baylar da Talat Bulut'un tacizine uğradığını iddia etti. Instagram hesabından açıklama yapan Ezgi Baylar, Talat Bulut'un kendisine video atarak taciz ettiğini öne sürdü

'Yasak Elma' dizisinde kostüm görevlisine taciz ettiği haberleriyle gündeme gelen Talat Bulut hakkındaki iddialar bitmek bilmiyor. Ezgi Baylar, Bulut'un video atarak kendisini taciz ettiğini öne sürdü.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURDU

Kendisinin de Talat Bulut tarafından taciz edildiğini sosyal medya hesabından duyuran Baylar'a Bulut ile aralarında geçen mesajlaşmanın fotoğrafını,  "Evet Instagram story’m de bu paylaşımı yaptım doğru. Bu 19 yaşında hayatının başında kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan gencecik bir kıza kişisel hesabımdan destek mesajıydı sadece. Tarafıma gönderilen mesajlar ve video silinmeseydi daha anlaşılır olacaktı. Ben bu durumu sanal ortamda yaşadım ve tercih hakkım vardı!! Kendimden uzak tutmayı tercih ettim!!! Ya tercih hakkı olmayanlar???" notuyla paylaştı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi