Festival başlıyor

Okunma: 478
Videoyu Aç Festival başlıyor
A
a

Odunpazarı Belediyesi tarafından bugün 3’üncü Uluslararası Ahşap Heykel Festivali, Çarşamba günü ise Cam Festivali düzenlenecek.

Odunpazarı Belediyesi; Odunpazarı Meydanı’nda bugün başlayacak ve 9 Ekim Pazartesi Günü sona erecek olan “3. Uluslararası Ahşap Heykel Festivali The Voice Of The Wood- Ahşabın Sesi”, 4-8 Ekim tarihleri arasında ise Odunpazarı Kurşunlu Külliyesi Sıcak Cam Atölyesi’nde “Odunpazarı 5’inci Uluslararası Cam Festivali”ni düzenlemeye hazırlanıyor.  Festivaller kapsamında da sevilen sanatçı Mehmet Erdem, Odunpazarı Meydanı’nda halk konseri verecek. 
 
BUGÜN BAŞLIYOR
 
Odunpazarı Belediyesi’nin ilk festivali 3’üncü Uluslararası Ahşap Heykel Festivali “The Voice Of The Wood- Ahşabın Sesi” olacak. Bugün Odunpazarı Meydanı’nda başlayacak olan 3’üncü Uluslararası Ahşap Heykel Festivali, 9 Ekim Pazartesi günü sona erecek. 3’üncü Uluslararası Ahşap Heykel Festivali’ne 4’ü yabancı, 11’i yerli sanatçı ve bilim insanı katılacak.
 
CAM  BÜYÜLEYECEK
Odunpazarı Belediyesi’nin ikinci festivali ise 5’inci Odunpazarı Uluslararası Cam Festivali “Camın Büyüsü” sloganı ile Odunpazarı Kurşunlu Külliyesi Sıcak Cam Atölyesi’nde gerçekleştirilecek. 4 Ekim Çarşamba Günü başlayacak olan Camın Büyüsü, 8 Ekim Pazar Günü sona erecek. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi