GÖREVE GELİRSEK KULÜBÜ KURTARIRIZ!

Videoyu Aç GÖREVE GELİRSEK KULÜBÜ KURTARIRIZ!
A
a

Geçtiğimiz hafta yapmış olduğu basın toplantısında göreve talip olduklarını belirten Doç. Dr. Adnan Sevim, Esgroup Spor Servisi’ne konuştu. Sevim, “Şu anda mevcut yönetim tükenmiş durumda. Biz göreve gelirsek takımı kurtarırız. Transferi açarız ve devre arasında eksikleri gideririz” dedi.

Taraftar çaresiz
Geride bıraktığımız hafta içinde düzenledikleri basın toplantısı ile Eskişehirspor yönetimine talip olduklarını açıklayan Doç. Dr. Adnan Sevim, adaylıklarını açıklamalarının ardından sosyal medyada çıkan eleştirilere cevap verdi. Esgroup Spor Servisi’nin ulaştığı Sevim, Eskişehirspor taraftarlarının çaresizlik içinde olduğunu belirtti.
 
Kırgın değilim
Sevim, “Bir takım vaatler ile göreve talip olan kişilere karşı yaklaşımlarını anlıyorum. Eleştirmeleri gayet normal. Hakkımda çıkan eleştirilere kırgın değilim. Ben TFF temsilcisi olarak Türkiye’de birçok takımın stadyumuna gittim. Paylaştığım fotoğraflarda bu stadyumlardan. Kimse benim ne kadar Eskişehirsporlu olduğumu sorgulamasın” dedi.
 
Çok geç olmadan…
Doç. Dr. Sevim, “Ben ve ekipteki arkadaşlarım Eskişehirspor’un geleceğini kurtarma adına, sistem olarak göreve talibiz. İnsanların kafasında tabiki birtakım sorular ve endişeler olabilir. Bu gayet normal. Genel kurul kararı almak tamamen mevcut yönetimin elinde. Çok geç olmadan genel kurul kararı almaları gerekiyor” ifadelerini kullandı.
 
Taraftar kulübü yönetemez
“Eskişehirspor’un iyi bir kadrosu var” diyen Sevim, “Biz göreve gelirsek takımı kurtarırız. Transferi açarız ve devre arasında eksikleri gideririz. Şu anda mevcut yönetim tükenmiş durumda. Yönetimdeki arkadaşları tanıyorum. Çoğu tribünlerden gelen isim. Bu bir gerçek ki taraftarlardan oluşan bir yönetim kulübü yönetemez” dedi.
 
Bizler doğru insanlarız
Sevim, “Taraftarların yeri öncelikli olarak tribündür. Kulübün geleceği adına görev yapacak yönetimleri seçmek içinde söz sahibi olmak için kulübe üye olmaları gerekir. Bizler kulübün geleceğinde taraftarların söz sahibi olabilmesi için üyelik aidatlarını 20 TL’ye düşüreceğiz. Bilet fiyatlarını da düşüreceğiz. On binlerce üyesiyle, tribünleri dolduran taraftarlarıyla, ne kadar büyük bir aile olduğumuzu göstereceğiz. Bizler doğru insanlarız. Genel kurul salonunda kim olduğumuzu, kaynaklarımızı, projelerimizi, sistemimizi anlatacağız” diye konuştu.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi