GÖZÜMÜZ GİBİ BAKMALIYIZ

Videoyu Aç GÖZÜMÜZ GİBİ BAKMALIYIZ
A
a

CHP Şişli Belediye Başkan Adayı Muammer Keskin’in seçim irtibat ofisi açılışına katılan Yılmaz Büyükerşen, “Benim şehircilik felsefemde şehirler insanlar gibidir. Şehirlerin de şefkate ihtiyacı vardır. Onlara gözümüz gibi bakmalıyız” dedi.

İLHAM VERİYOR
Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ile birlikte CHP Şişli Belediye Başkan Adayı Muammer Keskin’in seçim irtibat ofisi açılışına katıldı. İmamoğlu, Büyükerşen’den övgüyle söz ederek, “Büyükerşen’e bakan belediye başkanı olmak ister. Öyle bir ilham veriyor” dedi.

YARALARINI SARMALIYIZ
Şehircilik felsefesinden bahseden Büyükerşen, “Benim şehircilik felsefemde şehirlerde insanlar gibidir. Şehirlerin de şefkate ihtiyacı vardır. Şehirlerin de korunmaya ihtiyacı vardır. Şehirlere hassas davranmalıyız. Onlara gözümüz gibi bakmalıyız. Onların yaralarını sarmalıyız tedavi etmeliyiz. İstanbul bunu hak ediyor” dedi.

BÜYÜKERŞEN’E SEVGİ SELİ
Vatandaşların büyük sevgi seli gösterdiği Büyükerşen, “İnsanların yaşamaktan mutluluk duyacağı şehirler yaratmalıyız. Sevgili Ekrem ve sevgili Muammer kardeşlerim bunu yapacaklardır. 31 Mart’ta oylarınızı kullanınız. Nisan’da İstanbul’da çiçekler açacak. İstanbul’da güneş doğacak. İstanbul’da hepinizin yüzü gülecek” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi