“5 DAKİKADA LİSTE OLMAZ”

Eskişehirspor’da Başkan Halil Ünal 55. Olağanüstü Genel Kurul’da kongrenin ertelenmesi gerektiğini belirtti. Ünal, “5 dakika içinde liste oluşturmak olmaz. Kongreyi onaylamayalım” deyince Divan’da 1 hafta ertelendi.

Spor Hit: 593 / Yorum: 0 / 2 Temmuz 2017 19:33
“5 DAKİKADA LİSTE OLMAZ”
-A +A

Yine aday çıkmadı
Siyah-Kırmızılı camiada yaşanan 55. Olağanüstü Seçimli Genel Kurul hayal kırıklığı yaşattı. Yeni sezon hazırlıkları için oldukça zaman kaybeden ve belirsizlik içinde kalan kulübe yine başkan adayı çıkmadı. Tarihinin en ilginç kongresini yaşayan Eskişehirspor’da kongre ikinci kez ertelendi. 1 Temmuz’da da yeni başkanını seçemeyen Es Es, 8 Temmuz’da yine kongreye gidecek.
 
Ünal’ın istediği oldu
Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde Başkan Ünal’ın sözleri güne damga vurdu. Başkan Halil Ünal kulübün güçlü bir yönetime sahip olması gerektiğini söyledi. Ünal kongrenin ertelenmesini isterken, “5 dakika içinde liste oluşturmak olmaz. Kongreyi onaylamayalım” demesi üzerine divan kurulu seçimi ertelendiğini açıkladı. Bu erteleme yine kulübe zarar verdi.
 
Destek turlarına çıkacak
Ertelenen seçimin ardından sürecin nasıl işleyeceğini büyük merak konusu. Yönetimin tüm yetkileri sona ererken yetkiler şu an divan kuruluna devredilmiş durumda. Divan bu sürecekte yeni bir kongre kararı alacak. 1 hafta sonra Es Es yeni başkanını seçecek. Bunun yanı sıra Başkan Halil Ünal ise tekrar siyasilerden destek isteyecek ve güçlü bir liste oluşturmak için çabalayacak.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
EAL öğrencileri İspanya’da

EAL öğrencileri İspanya’da

16:52 28 Haziran 2017
73 OKULA YENİ MÜDÜR

73 OKULA YENİ MÜDÜR

00:01 6 Temmuz 2017
Azmin hikâyesi Gülçin

Azmin hikâyesi Gülçin

23:43 16 Temmuz 2017
ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

23:59 18 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti