“Çadır tiyatrosu oynanıyor”

Saadet Partisi Odunpazarı İlçe Başkanı Muhammet Güney, “Evet hayır kamplaşmaları, seviyesiz yaklaşımlarla düşündürülemeyen bir toplumla gerçek gündemden uzaklaştırılan bir çadır tiyatrosu oynanıyor” dedi.

Güncel Hit: 174 / Yorum: 0 / 13 Şubat 2017 18:00
“Çadır tiyatrosu oynanıyor”
-A +A

 
Parti binasında açıklamalarda bulunan Saadet Partisi Odunpazarı İlçe Başkanı Muhammet Güney, ülkede öncelikli sorunlar varken sanki her derde deva diye sunulan başkanlık türküsünün tutturulduğunu söyledi. Evet, hayır kamplaşmaları olduğuna değinen Güney, “Falanca hayır dediği için evet, filanca evet dediği için hayır diyen, düşünmeyen, düşündürülmeyen bir toplumla gerçek gündemden uzaklaştırılan çadır tiyatrosu izliyoruz” dedi. 
Bazı kurumların Varlık Fonuna devrini eleştiren Güney, Varlık Fonu’nun 2016’da icat edildiğini belirterek “Güya Erbakan hocamızın havuz sisteminin benzeriymiş gibi reklam edilen ancak havuz sistemi ile uzaktan yakından hiç alakası olmayan bir fondur. En karlı kuruluşlar fonda toplanmaya devam ediliyor. Denetlemeye kapalı, gelirleri belli, giderleri ve nerede kullanılacağı belli olmayan bir fondur” diye konuştu.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...