“Daha büyük yerde görmek istiyoruz”

Güncel Hit: 173 / Yorum: 0 / 2 Ağustos 2017 23:01
 “Daha büyük yerde görmek istiyoruz”
-A +A


Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Yeşiltepe Mahallesi sakinlerinin daveti üzerine vatandaşlarla buluştu. Mahalle sakini Şükran Afacan, “Başkanımızla hep iç içeyiz, akrabamız gibi. Onu ilerde daha büyük, daha güzel yerlerde görmek istiyoruz” dedi.
Yeşiltepe Mahallesi sakinlerinin davetine icabet eden Başkan Ataç, Nafiye Mazlum’un ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmada çok sayıda vatandaş ile bir araya geldi. Başkan Ataç’ı mahalle sakinleri ile birlikte evinde ağırlayan Nafiye Mazlum, ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu belirtti.
HALKLA BERABERLİK YOLU AÇAR
Ziyarette Başkan Ataç ile bir araya gelen bir diğer mahalle sakini Şükran Afacan ise “Kendisini çok çok seviyorum. Onu ilerde daha büyük, daha güzel yerlerde görmek istiyoruz. Allah başımızdan eksik etmesin. Hepimiz çok gururluyuz” diye konuştu. Başkan Ataç ise Tepebaşı insanının sıcakkanlı oluşuna vurgu yaparak, “Tepebaşı gerçekten ayrıcalıklı bir bölgedir. Bunda emeğim çok olduğu için insanlarla birçok şey paylaşıyoruz. O açıdan bu tip temaslar çok fayda getirir.  Mahallede görmediklerimiz, bize aktarılır, düzeltilir. Farklı kurumların yine durumları vardır bize aktarılır, onlar düzeltilir. Halkın yanında olmak iyidir. Halkla beraberlik yolu açar” ifadelerini kullandı. HM

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

19:01 9 Ağustos 2017
Saldırıya 3 tutuklama

Saldırıya 3 tutuklama

18:03 1 Ağustos 2017
Kitap mezatı yapılacak

Kitap mezatı yapılacak

17:32 28 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti