“Demokrasi dersi vereceğiz”

Büyük Birlik İl Başkanı Hamdi Salim Uzunoğlu, referandumda verilecek oy için Pazar günü parti binasında istişare ve temayül yoklaması yapacaklarını belirterek “Diğer partilere de demokrasi dersi vereceğiz” dedi.

Güncel Hit: 182 / Yorum: 0 / 1 Şubat 2017 18:09
“Demokrasi dersi vereceğiz”
-A +A

 
Parti binasında açıklamalarda bulunan Uzunoğlu, bu güne kadar referandumla ilgili kararlarının açıklamama nedeninin istişarelerinin henüz bitmemesi olduğuna değindi. İstişare sonucuna göre evet veya hayır diyeceklerini söyleyen Uzunoğlu, “Evet de hayır da diyen bu ülkenin vatandaşıdır ve fikirlere saygı duyulmalıdır” dedi. 
Ülkemizde terör, işsizlik ve istihdam yetersizliği gibi sorunlar dururken yangından mal kaçırır gibi başkanlık sisteminin getirilmek istenmesinin rahatsız edici olduğunu kaydeden Uzunoğlu, “Referandumda genel başkanımız da etkilememek için oyunu açıklamadı. Biz BBP olarak Pazar günü parti binamızda tüm il ve ilçe teşkilatlarımızın katılımıyla sandık konularak temayül yoklaması yapılacaktır. Böylelikle diğer partilere de demokrasi dersi vermiş olacağız” ifadelerini kullandı. ESRA ÜNLÜ
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Eskişehir yetersiz kaldı

Eskişehir yetersiz kaldı

18:34 17 Mayıs 2017
Bir ömür mutluluklar

Bir ömür mutluluklar

21:29 20 Mayıs 2017
‘AVUÇ AÇMAYIN’

‘AVUÇ AÇMAYIN’

23:59 11 Mayıs 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...