“Destek bulamadık”

Haftalardır aday olup olmayacağını net bir şekilde açıklamayan başkan Halil Ünal, 1 Temmuz’daki Seçimli Genel Kurul için liste yapmadıklarını söyledi. Ancak Ünal’ın bu sözlerine rağmen listesini yaptığı Kongre günü salonda aday olacağı öğrenildi.

Spor Hit: 494 / Yorum: 0 / 29 Haziran 2017 18:06
“Destek bulamadık”
-A +A

“Yasak önümüzü kapatıyor”
Göreve geldikleri ilk günden bu yana geçmiş yönetimin borçlarıyla uğraştıklarını belirten mevcut başkan Halil Ünal, “2014-15 sezonundaki futbolcu ve antrenör borçları nedeniyle transfer yasağı almıştık. Şu günlerde kaldırmamız gerekiyordu. Bunları temizleyin dedik ama destek yok. Bu yasak önümüzü kapatıyor” ifadelerini kullandı.
 
“Bu sezon aşamayız”
Geçen sezon başında da büyük maddi sorunlar yaşadıklarını hatırlatan Ünal, “Ama bu sezon bu zorlukları aşamayız. Bu iş yalnız olmuyor. Elbirliği lazım. Ne bakanımızdan ne de milletvekillerimizden destek yok. Büyükşehir Belediyesi’nden destek yok. Büyükerşen hocamız ‘A.Ş. olun’ diyor sonra da ‘hisse almam altın alırım’ diyor” şeklinde konuştu.
 
“Liste hazırlamadık”
1 Temmuz’da Seçimli Genel Kurul’un yapılacağını hatırlatan Ünal, “Maalesef destek bulamadık. Kulübü bıraktık. Seçimle ilgili çalışma yapmadık. Liste yapmadık. Duyduğum kadarıyla taraftarlar liste hazırlıyormuş. Bu borçlarla bu yasaklarla iş çok zor. Bu kulübe büyük destekler lazım” diye konuştu. 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
73 OKULA YENİ MÜDÜR

73 OKULA YENİ MÜDÜR

00:01 6 Temmuz 2017
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
Azmin hikâyesi Gülçin

Azmin hikâyesi Gülçin

23:43 16 Temmuz 2017
ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

23:59 18 Temmuz 2017
ÖZGÜRLÜĞE IŞİD ENGELİ

ÖZGÜRLÜĞE IŞİD ENGELİ

00:29 7 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti