‘Hem siyasetçi hem işverenim’

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti. Karacan, “Diyalog başarının anahtarı. Yeni dönemde çok güçlü bir diyalog mekanizmasını oluşturmak hedefim” dedi.

Güncel Hit: 157 / Yorum: 0 / 4 Ağustos 2017 18:51
‘Hem siyasetçi hem işverenim’
-A +A

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, işveren olarak Eskişehir Ticaret Odası Başkanlığı ve TOBB Yönetim Kurulu üyeliği yaptığı dönemlerde TOBB camiasını yakından tanıma fırsatı bulduğunu söyledi. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nun önderliğinde TOBB camiasında yer ve sorumluluk almaktan dolayı şanslı olduğunu belirten Karacan, TOBB’un yaptığı projelerle Türkiye ekonomisine önemli katkılar sunduğunu ifade etti. Özellikle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde yürütülen istihdam kampanyasında aldığı rol ve sorumluluk için de TOBB’a teşekkür etti.
 
ÇÖZÜM ADRESİ SİYASİ KURUMLAR
Siyasetin görevinin sivil toplum kuruluşlarına destek vermek olduğunu vurgulayan Karacan, “Sorunlarımızın çözüm adresi siyasi kurumlar. Şimdi hem siyasi kimliğimle hem işveren olarak hem de bir sivil toplumun gücüne inanan biri olarak sizlerin hizmetinde olacağım. Diyalog başarının anahtarı. Yeni dönemde çok güçlü bir diyalog mekanizmasını oluşturmak hedefim” dedi.
 
“SIKINTILARIMIZI İYİ BİLEN BİRİSİ”
 
TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu da camianın içinden gelen ve TOBB’da beraber çalıştığı Karacan’ın AK Parti Genel Başkan Yardımcılığı görevine seçilmesinden dolayı büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi. Karacan’ı yeni görevinden dolayı kutlayan ve hayırlı olsun diyen Hisarcıklıoğlu, “Sayın Karacan, hem TOBB’da hem de siyasete girdiği dönemde üstlendiği her görevde başarılı çalışmalar yaptı. Yeni görevinde de her şeyi en iyi şekilde yapacağına inanıyorum. Karacan, camiamızın içinde yer alan, bizim sorunlarımızı ve sıkıntılarımızı iyi bilen birisi. Camiamızın sorunlarının çözümü noktasında taleplerimize gereken duyarlılığı göstereceğinden eminim” dedi. MELTEM KARAKAŞ

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

19:01 9 Ağustos 2017
Saldırıya 3 tutuklama

Saldırıya 3 tutuklama

18:03 1 Ağustos 2017
Kitap mezatı yapılacak

Kitap mezatı yapılacak

17:32 28 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti