‘HEPİMİZ POLİSİZ PKK’YA YETERİZ’

Ülkede son günlerde yaşanan terör olaylarından dolayı dün Adalar’da ‘Milli Seferberlik Yürüyüşü’ düzenlendi. Yürüyüşte ‘Hepimiz polisiz PKK’ya yeteriz’ sloganları atıldı.

Güncel Hit: 228 / Yorum: 0 / 24 Aralık 2016 17:15
‘HEPİMİZ POLİSİZ PKK’YA YETERİZ’
-A +A

Terör olaylarının artması nedeniyle ve İstanbul ve Kayseri’de yaşanan patlama olaylarına karşı tepki yürüyüşü düzenlendi. Düzenlenen yürüyüşe eline Türk bayrağı ve Atatürk posteri alan onlarca Eskişehirli katıldı. Adalar’ın Atatürk Caddesi girişinde başlayan yürüyüşte ‘Hepimiz polisiz PKK’ya yeteriz, Hepimiz Mehmet’iz PKK’ya yeteriz, Ne mutlu Türküm diyene’ sloganları atıldı.

PANKARTLAR İNDİRİLDİ
Yürüyüşe geçildiği sırada Güvenlik Şube Müdürü Bayram Önal, açılan pankartların indirilmesini ve slogan atılmamasını istedi. Önal’ın uyarısı üzerine yürüyüş esnasında açılan pankart kapatıldı ve bir süreliğine slogan atılmadı.

TERÖRE KARŞI BİRLEŞELİM
Adalar Migros önünde açıklamalarda bulunan Türkiye Gençlik Birliği İl Başkanı Furkan Kaplan, “Teröre karşı Türk milleti, tüm yurt ayakta. Komşu ülkeler teröre karşı birleşmişler. Terörle mücadele için gerekli adımlar atılmalı, devletimizin ve milletimizin tüm imkanları seferber edilmelidir. Bu vatan savaşında Mehmetçiğimizin,  polisimizin, koruyucumuzun yanında olduğumuzu, milletimizin birliğinden ve vatanımızın bütünlüğünden asla vazgeçmeyeceğimizi göstermek için teröre ve arkasındaki emperyalist devletlere karşı hep birlikte yürüdük. Sağ-sol demeden ayrım yapmadan herkesi teröre karşı birlik olmaya davet ediyoruz” dedi. HM

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

23:59 18 Temmuz 2017
ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

19:01 9 Ağustos 2017
Saldırıya 3 tutuklama

Saldırıya 3 tutuklama

18:03 1 Ağustos 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti