‘Kör muhalefet yapmış’

Güncel Hit: 215 / Yorum: 0 / 4 Ocak 2017 23:34
‘Kör muhalefet yapmış’
-A +A


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Odunpazarı İlçe Başkanı Akın Sallarel AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan’ın eleştirisine yanıt verdi. Sallarel, “Odunpazarı İlçemizin Muhalefet Partisi’nin İlçe Başkanı gene kör muhalefet yapmış gene yapılan güzel işleri dahi görmezden gelmiş. Bu arkadaşın yaptığı bu eleştiriler siyasi toyluğundan kaynaklanıyor” dedi.
AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan’ın sosyal medya üzerinden yaptığı eleştirel paylaşıma yanıt veren Sallarel şöyle konuştu: “Bir İlçe Başkanı düşünün yapılan her hizmeti, yapılan her işi, her güzel şeyi eleştirsin. Sonra çıksın her yerde hiçbir şey yapılmıyor desin ve en son şehrimize yağan yoğun kar sonucunda belediyemiz personelinin yaptığı özverili çalışmaları alaylı bir dille kötülesin. Odunpazarı İlçemizin Muhalefet Partisi’nin İlçe Başkanı gene kör muhalefet yapmış gene yapılan güzel işleri dahi görmezden gelmiş. Bu arkadaşın yaptığı bu eleştiriler siyasi toyluğundan kaynaklanıyor.”
AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı’na tavsiyelerde bulunan Sallarel, “AKP’nin İlçe Başkanın bastığı her yerde Odunpazarı Belediyemizin ve Kazım Kurt’un imzası vardır. Biz halkın içinden geldik, onların derdini, sorunlarını biliyor ve onları dinleyerek bu doğrultuda hizmet siyaseti yapıyoruz. Kendisine tavsiyem yapılan hizmetleri tek tek anlatmak yerine sınırlarını biraz daha genişleterek sadece salonlarda ve camii avlularında siyaset yapmasını değil, hem merkez mahalleleri hem de kırsal mahallelerimizi ziyaret etmesini öneriyoruz belki o zaman yapılan işleri görür.” HM

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...