“Önümüzdeki günlerde netleşmeye başlar”

Eskişehirspor kulübü kurucularından ve genel kurula divan başkanlığı yapan Aydın Begiter, önümüzdeki günlerde Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı’nın Eskişehir’e geleceğini ve yeni yönetim oluşumunun netlik kazanmaya başlayacağını söyledi

Spor Hit: 536 / Yorum: 0 / 7 Temmuz 2017 19:47
 “Önümüzdeki günlerde netleşmeye başlar”
-A +A

Yetki Divan Kurulu’nda
Eskişehirspor Kulübü’nde yaşanan yönetim belirsizliği sürecinde son günlere gelindi. Başkan ve yönetimin bulunmadığı Eskişehirspor kulübünde, tüm yetki yeni bir yönetim oluşana kadar divan kurulunda. Divan Kurulu Başkanı Aydın Begiter dün Eskişehirspor Vali Hanefi Demirkol Tesisleri’ne gelerek açıklamalarda bulundu.

“Çok şeyler netleşir”
Önümüzdeki bir kaç gün içerisinde yeni yönetim oluşumunun netlik kazanmaya başlayacağını belirten Aydın Begiter, “Pazartesi veya Salı günü Bakanımız Nabi Avcı'nın Eskişehir'e gelme durumu var. Bu tarihten sonra çok şeyler netleşir. Genel kurulunda beklentilerimiz gerçekleşmez se, B Planımız hazır" şeklinde konuştu

“Hareketli günler”
“Camia olarak hareketli günler geçiriyoruz” diyen Begiter sözlerine şöyle devam etti; “Biz divan heyeti olarak kulübümüz için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Günlerdir açıklamalar ve görüşmeler yapıyoruz. Bu görüşmelerden bir sonuç alabilmeyi başardık. Şehrin üç dinamiğinden birisi bize süreyi uzatın biz bir yönetim listesi hazırlıyoruz.”

“Biraz daha sabredin”
Görüşmelerden sonuç alamadıklarını belirten Begiter, “Pişmiş aşa su katmamak için bu üç dinamikten birisinin ismi açıklayamıyorum. Biraz daha sabredin. Artık her şeyin düzelmesini ve bu takımın lige hazırlanmasını istiyoruz. Geçen her günün Eskişehirspor'a zararı var. Ne kadar süreç hızlanırsa o kadar iyi olur” ifadelerini kullandı.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

19:01 9 Ağustos 2017
Saldırıya 3 tutuklama

Saldırıya 3 tutuklama

18:03 1 Ağustos 2017
Kitap mezatı yapılacak

Kitap mezatı yapılacak

17:32 28 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti