“ÖZALAN’A GÜVENİYORUZ”

Spor Hit: 499 / Yorum: 0 / 21 Aralık 2016 23:29
“ÖZALAN’A GÜVENİYORUZ”
-A +A


Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal, Denizlispor maçı sonrası eleştirilen Alpay Özalan’a sahip çıktı. Özalan’a güvendiklerini belirten Ünal, “Sosyal medyada ki dedikodulara ayıracak vaktimiz yok. Hocamıza güveniyoruz” dedi.
 
“Ayıracak vaktimiz yok”
Özellikle sosyal medyada Alpay Özalan’ın Eskişehirspor’dan ayrılacağı yönünde çok fazla sayıda iddianın ortaya atılması ile ilgili Başkan Halil Ünal açıklamada bulundu. Ünal, “Bunların hepsi dedikodu ve bizim dedikodu ile işimiz olmaz. Alpay Hocamız görevinin başındadır. Görevinin başında kalacaktır. Bu türden söylentilere ayıracak zamanımız yok. Hocamıza sonuna kadar güveniyoruz” diye konuştu.
 
“Mağlubiyet bir kazaydı”
Denizlispor yenilgisinin bir kaza olduğunu söyleyen Başkan Halil Ünal, “Denizlispor maçı bir kazaydı. Çok fazla gol pozisyonuna girdik ancak bir türlü golü bulamadık. Bir gol bulabilseydik devam gelecekti. Ancak olmadı çok üzüldük. Sahamızda maç kaybetmek kötü oldu. Takımımızla oturduk toplantı yaptık. Onlara moral verdik ve kendilerine güvendiğimizi söyledi. Gaziantep maçından galibiyetle döneceğimize inanıyorum” dedi.
 
Destekten başka çare yok
Herkesin destek olması gerektiğini belirten Ünal, “İşin ciddiyetini göstermek adına geçtiğimiz günlerde yaptığım basın toplantısı ile kulübün mali tablosunu herkese gösterdim. Bu noktadan sonra herkes üzerine düşen görevi fazlasıyla yapmak zorunda. Kulüp kapanma noktasına gelmiş. Bu tür zamanlarda şehrin birlik ve bütünlük içerisinde Es Es’e destek çıkması hepimiz için büyük önem taşıyor” ifadelerini kullandı.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Eskişehir yetersiz kaldı

Eskişehir yetersiz kaldı

18:34 17 Mayıs 2017
Bir ömür mutluluklar

Bir ömür mutluluklar

21:29 20 Mayıs 2017
‘AVUÇ AÇMAYIN’

‘AVUÇ AÇMAYIN’

23:59 11 Mayıs 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...