“ÖZÜR DİLEMELİ”

SALLAREL’DEN DOĞAN’A KARAPINAR TEPKİSİ

Güncel Hit: 269 / Yorum: 0 / 11 Ocak 2017 19:39
 “ÖZÜR DİLEMELİ”
-A +A

      
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Odunpazarı İlçe Başkanı Akın Sallarel, AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan’ın Karapınar Mahallesine TOKİ tarafından 2 okul, 1 cami yapılacağı müjdesini samimiyetsiz bulduklarını belirterek eleştirdi. Sallarel, Volkan Doğan’ın popülist bir tutum içinde olduğunu ifade ederek müjdeyi alay eder gibi verdiğini bu nedenle Karapınar halkında özür dilmesi gerektiğini söyledi.
Sallarel geçtiğimiz gün Volkan Doğan’ın, “Karapınar’a TOKİ tarafından gerçekleştirilecek ihaleyle 2 okul ve 1 cami yapılacaktır” sözlerini sözde müjde olarak nitelendirdi. Sallarel konuşmasında şunları söyledi: “ AK Partili olan ve aynı zamanda Dernekler Platformu adı altında iktidarın nimetlerinden yararlanan Volkan Doğan, Karapınar Mahallesinde yaşayan hemşerilerimize haddi olmayarak sözde bir müjde vermiş, söz konusu mahallemize TOKİ tarafından okul ve cami yapılacağını alay eder gibi söylemiştir. TOKİ, 2009 yılında Karapınar Gecekondu Dönüşüm Projesi kapsamında konutların yanı sıra; okul, cami, kültür merkezi, sosyal donatı alanları, alışveriş merkezi ve parklar yapacağına dair Odunpazarı Belediyesi ile protokol imzalamıştır. Dönemin belediye başkanının AK Partili olması nedeniyle proje çok seri bir şekilde ilerlemiştir ve konutlar yapılmıştır. Ancak şunu belirtmeliyim ki konut sahipleri, söz verilenin aksine konutların dayanıklı olmadığını ve pişmanlık duyduklarını net bir şekilde ifade ediyor.”
Sallarel ayrıca Doğan’ı Karapınar halkından özür dilemeye davet ederek, “AK Partili ve iktidar kaynaklarının akıtıldığı Dernekleri Platformu sevicisi olan Volkan Doğan’da biraz vicdan ve samimiyet varsa, Odunpazarı Belediyesi’ne Karapınar’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eder. Komik bir ispatın peşinde koşarak verdiği geciken bu sözde müjdenin yarattığı mağduriyet nedeniyle de, mahallelimizden özür diler” dedi. HM

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

19:01 9 Ağustos 2017
Saldırıya 3 tutuklama

Saldırıya 3 tutuklama

18:03 1 Ağustos 2017
Olumlu gelişmeler var

Olumlu gelişmeler var

19:25 21 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti