“Sevdamızı yine dillere destan yapacağız”

Eskişehirspor Kulübü’nün yeni başkanı Sinan Özeçoğlu genel kurulda Siyah Kırmızılı camiaya seslendi. Özeçoğlu, “Eskişehirspor sevdası için ekip olarak buradayız. Eskişehirspor aşkımızı yine dillere destan yapacağız” dedi

Spor Hit: 507 / Yorum: 0 / 13 Temmuz 2017 21:31
“Sevdamızı yine dillere destan yapacağız”
-A +A

Bakanımıza teşekkür ediyorum
Yapılan Genel Kurul’da Eskişehirspor’un yeni başkanı olan Sinan Özeçoğlu konuşmasında şu ifadeleri kullandı. “Bugün burada yoğun iş temposu içinde vakit ayırarak, bu en ümitsiz günlerinde Eskişehirsporumuzun yeniden ayağa kalkmasında büyük katkı sağlayan, burada bir araya gelmemizde bizlere öncülük eden büyüğümüz Sayın Bakanımız Prof. Dr. Nabi Avcı’ya sizlerin huzurunda ayrıca teşekkür ediyorum.”

İnancımızı yitirmeyelim
“Bugün itibariyle, önümüzde yapılması gerekenler çok! Aslında dünden halledilmesi gereken işler de bir o kadar çok. Burada bize düşen görev tüm bu sıkıntıları aşacak kararlılıkta olmak, inancımızı yitirmemek. Yeter ki bugün olduğu gibi, kötü günümüzde birleşebilelim. Kötü günümüzde şehrimizin değerlerini koruyabilelim. Kötü günümüzde bizlere yol gösterenlerimiz, kötü günümüzde Eskişehirspor için elini taşın altına sokacak Eskişehirliler olsun…”

Destekçimiz siz olacaksınız
“Kulübümüz için bugün yapacağımız en doğru iş,  bizi yavaşlatan, hedeflerimizde uzaklaştırmaya çalışan tüm yüklerden kurtulup, geleceğe bakmaktır. Hedefleri koymak ve o doğrultuda ilerlemektir. Elbette bu hedeflere ilerlerken karşımıza birçok engel çıkacaktır. Bu engellerin aşılmasında ateşten gömleği giyerek yola çıkan bizlerin en büyük dayanağı ve destekçisi sizler olacaksınız.”

Bu bir kara sevda
“Taraftarlığı tüm ülke sathına öğreten fedakar Eskişehirsporlular… Eskişehirspor ve taraftarlık bizim için bir aşk, bir kara sevda… Bizler ise en kötü gününde bile bu sevdadan vazgeçmeyen aşıklarız… Bu sevda yüzünden ekip olarak buradayız. Bu aşkımızı tüm spor camiasına yeniden göstermek için çalışacağız. Eskişehirspor aşkımızı yine dillere destan yapmak için çabalayacağız…”

Sevdamızdan vazgeçmeyelim
“Burada sizlerin huzurunda ben ve ekibim camiamızın her bir üyesine, koyulan hedefler doğrultusunda erişilebilir, hesap verebilir ve sorgulanabilir bir yönetim anlayışını benimseyeceğimizin sözünü veriyoruz. Yeter ki sevdamızdan vazgeçmeyelim. Yeter ki neye, neden ve nasıl sevdalandığımızı hiçbir zaman unutmayalım. O zaman tüm engelleri birlikte daha kolay aşarız. Hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum, Allah hepimizin yardımcısı olsun…”

Yeni yönetim listesi
Sinan Özeçoğlu,
Celalettin Kesikbaş
Özgür Fetih Demirdaş
İsmail Ilgaz
Yavuz Tuna
Ömer Benli
İlhan Yener
Bülent Ayva
Ersin Tekgöz
Metin Arslanoğlu
Hüseyin Patel
Şerafettin Törü
 Hasan Baysal
Refik Karaçay

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
73 OKULA YENİ MÜDÜR

73 OKULA YENİ MÜDÜR

00:01 6 Temmuz 2017
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
Azmin hikâyesi Gülçin

Azmin hikâyesi Gülçin

23:43 16 Temmuz 2017
ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

23:59 18 Temmuz 2017
ÖZGÜRLÜĞE IŞİD ENGELİ

ÖZGÜRLÜĞE IŞİD ENGELİ

00:29 7 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti