“Sonunda buluştuk”

Eskişehirspor’un yeni Teknik Direktörü Mustafa Denizli resmi imzayı attı ve taraftara seslenerek; “Zaman zaman yaşamda geç buluşmalar diye kavramlar vardır. Bu da geciken bir buluşma oldu ama sonunda buluştuk” dedi.

Spor Hit: 456 / Yorum: 0 / 16 Şubat 2017 23:28
 “Sonunda buluştuk”
-A +A “İyi bir kent Eskişehir”
“Eskişehir benim futbolculuğumdan itibaren yakın ilişkide olduğum şehirlerden bir tanesi. Hem sporculuk hem de teknik adamlık yaşamımda Eskişehir’le ilgili çok iyi şeyler duydum ve yaşadım. İyi bir kent Eskişehir. Görev yaptığım kulüplerde de Eskişehir deplasmanları benim çok zorlandığım deplasmanlar oluyordu”
“Başarı kolektif çalışmayla gelir”  
“Başarıya giden yol kolektif çalışmanın birlikte olmanın, kalplerin, beyinlerin aynı hedef için attığı ve çalıştığı yerlerdir. Uzun süredir futbol içerisinde yoktum. Dinlendim ve dönüşüm için de en doğru ve sağlıklı kararı Eskişehirspor olarak verdim. Allah, inşallah burada kupalarımın yanına bir yenisini koymayı nasip eder bana.”
 “Lig başından beri takip ediyorum”
TFF 1. Lig oldukça zorlu bir lig, hem görev yaptım biliyorum hem de takip ettiğim için biliyorum. Eskişehir’i lig başından beri takip ediyorum. Benden evvel burada çok değerli bir öğrencim görev yaptı. Beni defalarca davet etti, bir türlü nasip olmadı başa gelmek. İyi bir yerde takım bıraktı bana. Kendisine teşekkür ediyorum”
 “Sevginize layık olacağım”   
Sizler inandığınız için ben inandığım için bugün bu gurubu oluşturduk. Yakın ilginize tarafımızın sıcak duygularına teşekkür ederim. Sizin ilginize sevginize layık olmak için elimden geleni yapacağım. Tecrübemle, çalışmalarımızla düşündüklerimizi gerçekleştireceğiz.
“Işığa birlikte ulaşacağız”   
Çok fazla söze gerek yok. Görevimiz şu andan itibaren başlamıştır. Beraberliğimiz yeni başladı inşallah hep düşündüğümüz istediğimiz gibi devam eder. Hayatta bazen elektrikler kesilir. Futbolda da böyledir ara sıra elektrikler kesilebilir ama hiç merak etmeyin geri gelecektir. Biz o ışığa birlikte ulaşacağız”
Ünal’dan Denizli’ye teşekkür 
Eskişehirspor Kulüp Başkanı Halil Ünal ise imza töreninde konuştu. Ünal, “Biz dünkü resmi açıklamamızda da söyledik, Mustafa Denizli sözü bu olsa gerek vaktiyle hep ikimizin görüşmeleri olmuştu ilginize teşekkür ederim. Şunu hiç unutmadınız bir gün Eskişehirspor’un bana ihtiyacı olan zamanda sizinle olacağım demiştiniz. O zaman bu zamanmış Mustafa Denizli sözü buymuş. Teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

19:01 9 Ağustos 2017
Saldırıya 3 tutuklama

Saldırıya 3 tutuklama

18:03 1 Ağustos 2017
Kitap mezatı yapılacak

Kitap mezatı yapılacak

17:32 28 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti