“Sözümü tutmadan masadan kalkmam”

Teknik Direktör Mustafa Denizli, Denizlispor yenilgisinin ardından iddialı açıklamalarda bulundu. Denizli, “Ben bu masadan sözümü tutmadan kalkmam. Kimse merak etmesin Süper Lig’e çıkacağız” dedi.

Spor Hit: 580 / Yorum: 0 / 10 Mayıs 2017 19:59
 “Sözümü tutmadan masadan kalkmam”
-A +A
 Hedeften sapma yok
 Bir süredir basın toplantısı yapmayan  tecrübeli hoca, alınan Denizli mağlubiyeti sonrası sessizliğini bozdu. Denizli şunları söyledi; “İlk geldiğimde bu masada başkanımızla basın toplantısı yaptık. Buraya geliş nedenimizi burada sizlerle paylaştık. O günden bu güne yaklaşık 3 aydan fazla süre geçti. Geçen haftaya kadar kendi kaderimizi kendimiz çizecek pozisyonu elde etmiştik. Bu avantajı kaybettik ama bütün bunlar bizi hedefimizden çevirmez.”
“Gönüllü  ve istekliyim”
“Eskişehir camiası bunu iyi bilmedi. Bu hafta sonu ne yaşanırsa yaşansın öyle veya böyle burada ilk gün ne söylediysem o sözümüz mutlaka gerçekleşecek. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Bu kadar yıllık çalışmalarım içinde sadece Eskişehir’deki çalışmam benim için çok farklı. Bu tamamen olağanüstü gönüllü istekli ve bir hedefe gitme yolunda başkana verdiğim sözle ilgili. O sözümün arkasında duruyorum ve durmaya devam edeceğim.
  Eskişehirlilerin şüphesi olmasın
“Eskişehir’den düşündüğüm hedefleri bulamadan buradan ayrılma niyetim yok. Süresi ne olursa olsun ay mı olur yıl mı olur bilmem ama düşündüklerimizi eninde sonunda gerçekleştireceğiz. Eskişehir artık son haftalarımızda son düdüğe kadar beklemeli. Şartlar bizi Play-Off’a götürürse oradan da çıkacağımıza hiçbir Eskişehirlinin şüphesi olmasın. Sözümü gerçekleştirmeden bu masadan kalkmam.”
Üstesinden geleceğiz
“Zorluklar yaşıyoruz ama hep birlikte bunun üstesinden gelmeye çalışıyoruz. Neticede bütün bunlar bizi hedefimizden saptırmayacak. Camia ve taraftar takımın yanında olsun. Şartlar ne olursa olsun sözümüzü gerçekleştireceğiz. Gaziantep maçından önce bu mesajı vermek istediğim için bu toplantıyı yaptım. Futbolda nelerin yaşandığını geçen hafta Süper Lig’de gördünüz.”
 Erkan bizim için çok önemli
“Takımın iyi oynayıp oynamaması sadece Erkan’a bağlı değil. Erkan bizim için çok önemli. Zaman zaman onların da çizgilerinin altında oynayabileceğini düşünmek lazım. Denizli’de gerginlik mi desem ne desem Samsun maçına yaklaşamadık. Bu hafta onu da kırmak zorundayız. Taraftarımız önünde Samsun görüntüsünü ortaya koyacağız”
 
 Oyuncularımız iyi durumda
“Oyuncularımız iyi durumda. Denizli’den sonra yaşadığımız üzüntü gayet tabii bir veya günü olumsuz geçirdik. Ben ve bazı futbolcular evimizden çıkmadık. Ama hüzün sevinç sene sonunda birleşince sevinç tarafı ön plana çıkarsa bunlar unutulur. Biz bunu gerçekleştireceğiz. Önümüzdeki haftalar bizi nereye götürür bilmiyorum. Karma karışık bir tabloya girebiliriz.”

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
EAL öğrencileri İspanya’da

EAL öğrencileri İspanya’da

16:52 28 Haziran 2017
73 OKULA YENİ MÜDÜR

73 OKULA YENİ MÜDÜR

00:01 6 Temmuz 2017
Azmin hikâyesi Gülçin

Azmin hikâyesi Gülçin

23:43 16 Temmuz 2017
ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

23:59 18 Temmuz 2017
İsim çok aday yok!

İsim çok aday yok!

19:34 10 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti