‘Ulaşılabilir olacağız’

AK Parti Milletvekili Harun Karacan, son Valiler Kararnamesi ile Eskişehir Valiliğine atanan Vali Özdemir Çakacak’a ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. Vali Çakacak, ulaşılabilir olmayı kendilerine ilke edindiklerini söyledi.

Güncel Hit: 118 / Yorum: 0 / 4 Temmuz 2017 18:28
‘Ulaşılabilir olacağız’
-A +A


Ulaşılabilir olmayı kendilerine ilke edindiklerini kaydeden Vali Çakacak, toplumsal huzura ve barışa katkı sağlamanın en güzel yolunu; insanların birbirine gösterdiği saygı ve sevgi olduğunu belirtti. Vali Çakacak, iyi niyet dilekleri için Milletvekili Karacan’a teşekkür etti.Eskişehir halkına en iyi hizmeti vermek için çalıştıklarını bildiren Milletvekili Karacan ise, Vali Çakacak’a yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.
Vali Çakacak’ı daha sonra AK Parti İl Başkanı Dündar Ünlü, Tepebaşı İlçe Başkanı İbrahim Yılmaz Kaynarca, Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan, Kadın Kolları Başkanı Özlem Yalçın ve Gençlik Kolları Başkanı Fatih Özata,makamında ziyaret etti. Siyasi partilerin olmazsa olmaz unsur olduğuna değinen Vali Çakacak, nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, AK Parti İl Başkanı Ünlü’ye ve beraberindeki heyete teşekkür etti. HM

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

19:01 9 Ağustos 2017
Saldırıya 3 tutuklama

Saldırıya 3 tutuklama

18:03 1 Ağustos 2017
Kitap mezatı yapılacak

Kitap mezatı yapılacak

17:32 28 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti