16 NİSAN MİLAT OLACAK

İç Anadolu Bölgesi İl Gençlik Kolları Başkanları toplantısında konuşan CHP Gençlik Kolları Başkanı Emre Yılmaz bağımsız bir referandum kampanyası yürüteceklerini belirterek, “16 Nisan bir milat olacak ve egemenlik tek adama değil millete verilecek” dedi.

Güncel Hit: 235 / Yorum: 0 / 12 Şubat 2017 23:47
16 NİSAN MİLAT OLACAK
-A +ACHP Gençlik Kolları Başkanı Emre Yılmaz ise logo ve bayrak olmadan bir kampanya yürüteceklerine dikkat çekerek şunları ifade etti: “Bağımsız bir kampanya yürüteceğiz. Çünkü memleketin içinde bulunduğu durum bizi parti meselesinden memleket meselesine getirdi. 15 Temmuz’dan sonra egemenlik halktan alınıp, saraya verildi. 16 Nisan bir milat olacak ve egemenlik tek adama değil millete verilecek.”
CHP’Yİ HEDEF ALMAYIN
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İç Anadolu Bölgesi İl Gençlik Kolları Başkanları toplantısı dün Eskişehir’de gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan İl Başkanı Sinan Özkar, referandum çalışmalarında CHP’nin sokağa yeterince çıkmadığı eleştirilerine cevap verdi. “Sinan Özkar’ı hedef alabilirsiniz ama CHP’yi hedef almayın, ülkeye kötülük edersiniz” diyen Özkar, “Sormadan yazmayın ayıptır günahtır. Bizim toplantı yapacağımız karar süreçlerini işleteceğimiz  kademeler var. Bütün ilçeler için çalışma grupları oluşturuldu. İlk çalışmalar yapıldı. Eskişehir’in tüm mahallelerinde çalışma grupları oluşturuldu” diye konuştu.
SOKAKTA GÖRMEDİK DİYEN İFTİRA ATAR
İl yönetim kurulunun son olarak Beylikova, Sivrihisar ve Alpu’ya gittiğini anlatan Özkar, “Bireysel dediğiniz bizim milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız görevlendirildikleri kendi sorumluluk alanlarında gezilerini yapıyorlar. Kampanyanın propagandasını yönetiyorlar. Cumhuriyet Halk Partisi’nin sokakta görmedik diyen iftira atmış olur. Bizim milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız, Tepebaşı, Odunpazarı ilçe örgütlerimiz, il yönetim kurulu  Cumhuriyet Halk Partili değil mi? Bugün İnönü’ye gideceğiz. Buralar sokak değil mi? Bunu söyleyen arkadaşlar doğru yapmıyor. Ülkenin ve Eskişehir’in geleceği ile ilgili yapılan işlerin üzerini örterek evet kampanyasına hizmet ediyorlar. Açık söylüyorum Cumhuriyet Halk Parti’sinde bir araya gelmediler diye eleştiren arkadaşlarımız AKP’nin 3 milletvekilini, il, ilçe yönetimlerini aynı fotoğraf karesinde gördünüz mü? Tepebaşı Belediyesi’nin bir etkinliğine katılıyoruz vay efendim, ‘Öteki neredeydi?’; Odunpazarı Belediyesi’nin bir etkinliğine katılıyoruz ‘Ötekiler neredeydi?’ Milletvekilleri, belediye başkanları ile toplantı yaparak planlama yapıyoruz; ‘Vay efendim ilçe başkanları nerede?’” diyerek sitem etti. MELTEM KARAKAŞ

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

19:01 9 Ağustos 2017
Saldırıya 3 tutuklama

Saldırıya 3 tutuklama

18:03 1 Ağustos 2017
Kitap mezatı yapılacak

Kitap mezatı yapılacak

17:32 28 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti