50 önemli proje gerçekleştirdik

Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Sivrihisarlılarla iftar programında bir araya geldi. Bakan Avcı, “Son bir yıl içinde Eskişehir’de 50 önemli proje gerçekleştirdik. Eğitim sektöründe 17, turizmde 9, madencilikte 6, imalat sektöründe 5, sağlıkta 3, tarımda 2 ve diğer kamu sektörlerinde 8 proje ile birçok tesis ve işletmeyi sizlerin hizmetine sunduk” dedi.

Güncel Hit: 157 / Yorum: 0 / 19 Haziran 2017 16:47
50 önemli proje gerçekleştirdik
-A +A


Eski Atatürk Stadyumu’nda Sivrihisar Belediyesi tarafından iftar programı düzenlendi. İftar saatine yakın başlayan yağmur nedeniyle vatandaşlar saha içinde oruçlarını açamazken, tribünlere gitmek zorunda kaldı. Bakan ve beraberindeki heyet ise tribünde protokol kısmında oruçlarını açtı. Etkinliğe binlerce Sivrihisarlı katılırken, yağmur yapılan etkinliği etkilemedi. İftar sonrasında ise gelen misafirlere, dondurma ve pamuk şekeri ikramı yapıldı.Eskişehir’de önemli projeler yaptıklarını ifade eden Bakan Avcı, “Son bir yıl içinde Eskişehir’de 50 önemli proje gerçekleştirdik. Eğitim sektöründe 17, turizmde 9, madencilikte 6, imalat sektöründe 5, sağlıkta 3, tarımda 2 ve diğer kamu sektörlerinde 8 proje ile birçok tesis ve işletmeyi sizlerin hizmetine sunduk. Bu hizmetlerin artarak devam edeceği müjdesini de vermek isterim. Biz milletimizin bize verdiği destekle ülkemizi imar etmeye, ülkemizin birliğini ve dirliğini tesis etmeye devam edeceğiz. Niyetimiz samimi, istikametimiz doğru olduğu müddetçe en güzel sonuçları alacağımıza inanıyorum” diye konştu. Bu yıl iftar programının ikincisi gerçekleştirdiklerini ifade eden Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü ise şunları söyledi:
“Gönül soframız, birlik ve beraberliğimizi açmak için bugün buradayız. Hava şartları nedeniyle biraz sıkıntı oldu ama sağolsun Sivrihisar halkı bugün bizi yalnız bırakmadı.”Konuşmaların ardından program sanatçı Orhan Hakalmaz’ın konseri ile devam etti. İHA

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
EAL öğrencileri İspanya’da

EAL öğrencileri İspanya’da

16:52 28 Haziran 2017
73 OKULA YENİ MÜDÜR

73 OKULA YENİ MÜDÜR

00:01 6 Temmuz 2017
Azmin hikâyesi Gülçin

Azmin hikâyesi Gülçin

23:43 16 Temmuz 2017
ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

23:59 18 Temmuz 2017
İsim çok aday yok!

İsim çok aday yok!

19:34 10 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti