7 TIR daha Halep yolunda

Valilik tarafından başlatılan ‘Mazlumun Umudu Sen Ol’ aynı yardım kampanyası kapsamında toplanan 7 TIR ve 1 kamyon yardım malzemesi Halep için yola çıktı.

Güncel Hit: 161 / Yorum: 0 / 21 Aralık 2016 16:40
7 TIR daha Halep yolunda
-A +A

 
 Valilik önünden hareket eden TIR’ları yolcu etmeye; Vali Azmi Çelik, İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen, İl Müftü Yardımcısı Dilaver Şahin, Kızılay ve AFAD personelleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.
TIR’lar yola çıkmadan önce konuşma yapan Vali Azmi Çelik, bugün gönderilecek araçlarla birlikte şimdiye kadar toplam 10 TIR’lık yardım malzemesinin gittiğini belirtti. Vali Çelik, “Şimdiye kadar 3 TIR, daha sonrasında yine 7 TIR olmak üzere toplam 10 TIR yardım malzemesini güney komşumuza Suriye’ye, Halep başta olmak üzere gönderiyoruz. Bugün yine Eskişehirli hayırseverlerin ve tüm Eskişehirli hemşerilerimizin büyük bir özveriyle aralarında toplamış oldukları yardımları yine aynı bölgeye intikal ettirmek üzere birlikteyiz” dedi. Vali Çelik’in konuşması ve ardından Müftü Yardımcısı Dilaver Şahin tarafından yapılan dualardan sonra yardım malzemesi taşıyan 7 TIR ve 1 kamyon Halep’e doğru yola çıktı. İHA
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...